Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat elütötte egy autó,...

A kutyámat elütötte egy autó, de nincs pénzem ügyeletre. Egyszerűen szenved és nem tudok mit csinálni?!

Figyelt kérdés

Budapesten élünk,egyszerűen ahány ügyeletet felhívtam,mindenhol több mint 10 ezerről indul az,hogy bemegyek,utána jön még a röntgen ára,Uh meg mittom én a kezelés :S

A kérdésem annyi,hogy tudtok valami helyet,ahol ingyen vagy legalább ""normálisabb"" áron tudom megnézetni,nem nyüszít csak fekszik,nem tud lábra állni.Most végre alszik.Tudom mennyire veszélyes meg minden.

Nem kérek okítást,okoskodás,ocsárólást. Higgyétek el,én érzem magam a legrosszabbul.Megoldást keresek.


2012. dec. 25. 03:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ezt azért cáfolnám, mi is múltkor beleszaladhattunk volna egy balesetbe, mert a sofőr b*szott indexelni, úgyhogy nyugodtan hagytam a kutyát kolbászolni a keresztutcában (járda nincs)... Aztán hirtelen és gyorsan befrodult. Ráadásul egy olyan utcába, ahol van kettő darab kapu, aztán zsákutca, szóval minimális az esélye annak, hogy egy arra járó autó pont abba a két házba igyekszik.

Persze jó fej volt a sofőr, figyelt és lassított, de egy kevésbé rendes ember simán elcsapta volna a cirkáló kutyát.

2012. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Utca = autóforgalom.

Ha szökőévben egyszer is, akkor is lehet.

Éjjel fél 3. Lakótelep-parkoló autók sora.Ház és az autók között a keskeny út. Levél sem rezdül ilyenkor és naná, hogy amikor megyek befelé a házba,ifjak rodeóznak pont akkor, pont arra.Azóta átkelés azon a kis úton is csak láb mellett.Pedig lehet, az életben többet nem lesz ilyen.

2012. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Oké,nyilván én is csak egyszer néztem be.SOHA többé nem fordul elő ilyen.
2012. dec. 29. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!