Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyának? Sokkot...

Mi baja a kutyának? Sokkot kapott?

Figyelt kérdés

A szomszédom kutyája elszökött. Ők megkeresték és úgy elverték hogy a játék műanyag lapát eltörött rajta. Szegény kutya azóta mindig átjön hozzánk és belebújuk az ölembe. Szó szerint kapaszkodik belém. Úgy sajnálom. Ha elmegyek onnan úgy marad meg sem mozdul.

Mi baja lehet?? Sokkot kapott??

Hogyan segíthetnék rajta??


2009. aug. 24. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem sokk, de közel állt hozzá. Szerintem fizikai fájdalom is van ebben a dologban. Nem értem hogyan tehetnek ilyet az emberek :(:( Hogy lehet bántani egy állatot? Sosem fogom megérteni :( Nézd, remélem, hogy csak ijedtségről lesz szó, nem pedig valami súlyosabb :( Nagyon sajnálom :(:( Ha van lehetőséged beszélni velük, akkor tanácsold az állatorvost, nehogy baja legyen :(
2009. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
En a gazdin törném el, nem a kutyán... én is utottem mar meg a kutyut, amikor nem fogadott szot, de mindig csak jelzes erekuen a kobakjara, meg se erzi, csak tudja ilyenkor, hogy nem szabad... soha nem bantanam egyik allatomat SEM
2009. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat =)

most egyfolytában simogatom szegényt, ők meg elmentek itthonról... úgy sajnálom... az ennivalót elfogadja meg minden csak egyszerűen nem akar megmozdulni úgy marad ahogy lerakom... meg csak mereng a semmibe... :(:(

2009. aug. 24. 16:51
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még az is oka lehet, hogy csalódott. Szerette nagyon a gazdáit, és most bántották, sokan mondják, hogy ilyen nincs kutyáknál, pedig biztos vagyok benne, hogy van. Ha szeretet, akkor csalódottság és szomorúság is. Nagyon sajnálom szegény kutyust. Örülök, hogy vele vagy, hidd el ha nincs fizikai baja, akkor rendbe fog jönni, főleg ha vigasztalod! Első válaszoló voltam.
2009. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

azt nem lehetne valahogy megoldani hogy az enyém legyen a kutyus...?? mert ugyebár van a gyerekeknél is hogy ha nem bánnak vele jól akkor elviszik a szülőktől a gyereket... mert nem akarom ezt tovább nézni... már máskor is megverték csak nem ennyire... :(

és most elhatároztam hogy megszerzem bármi áron azt a kutyát... lehet hogy megveszem tőlük ha engedik...

2009. aug. 24. 17:14
 6/17 anonim ***** válasza:
Keresd meg a helyi állatvédő szervezetet, menhelyet és kérd a segítségüket. Szerencsétlen állatot a törvény védi az ilyen gazdiktól, ezt nem lehet tenni velük, mert állatkínzásnak minősül. Azt megértem, ha Te nem mered feljelenteni a szomszédot, de az állatvédők megteszik helyetted. A legjobb megoldás az szokott lenni ilyenkor, hogy feljelentéssel megfenyegetik a gazdit, és aláiratnak egy lemondó nyilatkozatot, mely szerint az adott szervezethez kerül a kutya és új gazdit keresnek a számára. Szegény kutya ilyen helyen nem maradhat, mert legközelebb nagyobb baja lesz, bár szerintem már ez is éppen elég. Kérd a tapasztalt állatvédők segítségét, mert ezzel megmentheted a kutyát a továbbiaktól.
2009. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha békésen és barátságosan el tudod tôlük kérni a kutyát, akkor valóban az lenne a legjobb megoldás! Drukkolok Nektek!
2009. aug. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hűű de gyorsan érkeztek válaszok... :D örülök neki:D

ha hazajöttek megkérdezem tőlük hogy nem-e adnák nekem oda , ha pedig úgy döntenek hogy nem, akkor az állatvédőkhöz fordulok... szerintem muszály lesz...

most behoztam a kis picurt a lakásba, el is aludt az ölemben :D:D

köszönöm hogy segítettetek :D

2009. aug. 24. 17:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rendes vagy és a kutyus is boldog lehet, hogy ilyen védelmezője van. Írd majd meg, hogy mi a helyzet!
2009. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
rendben egyből megírom amint lesz valami =D
2009. aug. 24. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!