Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2kan amstaffom és 1ivartal...

Van 2kan amstaffom és 1ivartalanított szukám. A két kan között már elkezdődött a hatalmi harc, több súlyosnak tűnő balhéval. A legutóbbi viszont kórházzal végződött. Szerintetek milyen módszerrel lehet ennek véget vetni a leghamarabb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 21:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
pedig a gazda határozottságából indul ki minden. ha határozott vagy, ez elő sem fordulhatna, mert már csirájában el tudod folytani. Sőt, idáig el sem fajult volna.Jó engem nem zavar, mert nem az én problémám, de előre megmondom, hogy feleslegesen fogsz kifizetni egy rakat pénzt kutyaiskolára. És a másik pedig az, hogy miután szétszedtétek őket, igy ez a harc nincs lerendezve, miután egyikőjük sem nyert. És lesz is folytatása.
2012. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Megjött a jövőbelátónk is...
2012. dec. 25. 22:31
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
Láttam már egy pár ilyen okosotojást, aki ugy vesz kutyát, hogy 2 kan, mert az annyira menő, a nevelésükhöz meg semmit sem ért. Gondolom azért váltottál stilust kedves kérdező, mert fáj az igazság. Pedig nem ciki az, ha nem értesz hozzájuk. Csak mindenki a vérmérsékletének megfelelően válasszon fajtát.
2012. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Egy kant vettem egy szukát örökbe fogadtam a másik kan pedig a kölykük tisztelt mindent tudó!
2012. dec. 25. 22:41
 15/27 anonim ***** válasza:

A szájzárral nem kell kezdeni semmit, azt meg kell előzni.

Aki meg azt mondja, hogy akinek ösztönből nem megy, az veszett ember, az menjen máshova okoskodni. A kutyázás tanulható.

2012. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan tudom miről beszélsz.Rakd külön őket ha teheted.Az enyémek külön-külön tökéletes kutyák,a jelenlétemben összeereszthetők,de nélkülem a dolog nem működik mert szinte egyenlőek az erőviszonyok és nem alakulhat ki falkasorrend mert addigra az egyik megöli a másikat.Nekünk kutyakiképző sem tudott segíteni,a fiatalabb kutya domináns és kezdeményezi a balhét de a két évvel idősebb meg nem hajlandó behódolni és még jó kondiban van.Szélmalomharc lenne,de így külön minden rendben.
2012. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
ja, hát még szaporitott is, csak gratulálni tudok. Akumi néhány válaszod értékelem, és gondolom, hogy te is a neten keresztül tanultál kutyázni, mert a nap 24 órájában itt válaszolgatsz. Éntőlem aztán oda megy, meg azt csinál amit akar, csak ha nem azt hallja amit szeretne, akkor kiborul. nem könyvből olvastam, meg nem is saját kutfőből. Ezek tények. És miután volt szerencsém jó pár évig ilyen vérmérsékletű kutyákkal dolgozni, lehet egy kicsit több fogalmam van róla. De mindegy, tőlem meg is ölhetik egymást. A vége ugyis az lesz.
2012. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ja, hallottam már én is ilyen okosokat, "hú hány évig tenyésztettem, ennek a vérében van, az enyémekhez se nyúlhatott senki, csak én"... Csak azért, mert valaki sokáig csinál valamit, még nem fog érteni hozzá. De nekem mindegy, nem kell esélyt adni a kutyáknak a békés együtt élésre, gondoltam megemlítem, hogy amúgy van ilyen, de felőlem aztán oda adja tovább, ahova akarja. Biztos sok esélye lesz új gazdát találni egy agresszív felnőtt kannak, biztos nem lesz menhely vagy altatás a vége, mondjátok csak nyugodtan tovább, hogy nincs más lehetőség, az a legjobb a kutyáknak.
2012. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 kira kenzo ***** válasza:
0%
Elöször is szájzára nincs a staffiknak csak nem akarja elengedni amit fog. Talán ha rásegítenél egy kicsit. Válaszd ki meik legyen a falkavezér és ha összekapnak akkor erősítsd azt ameiket választod. egyikre szólj rá a másikat dicsérd meg egy picit.
2012. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
azért mert a kanok verekszenek, még nem jelenti azt, hogy nem lehetnek külön-külön jó kutyák, és nem alkalmasak az együttélésre. Ilyen vehemenciáju és fajtájú kutyáknál ez egy teljesen normális dolog. De nemcsak náluk, hanem ha szétnézel az állatvilágban gyakorlatilag sehol nem fér meg kén him egymással.
2012. dec. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!