Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket kell biztositanom számára?

Miket kell biztositanom számára?

Figyelt kérdés

Van egy vemhes tacskom(keverék)egy nagyobb fajta szintén keverék kutyátol. Nem hiszem h gond lenne h nagyobb akitől vemhes lett.

Ivartalanitást nem szeretnék. Ha következőnek tüzel majd külön zájuk őket, csak most ezt szeretnénk kipróbálni. Előre is köszönöm a válaszokat!!!! ;;;;))))))



2012. dec. 26. 10:13
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz következő. A szuka nem fogja tudni megszülni a kiskutyákat, készítsd a gödröt, ha már ilyen felelőtlen vagy. Szégyeld magad, hogy a sok-sok menhelyes keverék kutyát szaporítod. Lehet lepontozni.
2012. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%
Minek növeled az egymillió gazdátlan kutya számát?! Aki keverék kutyát akar, bemegy a menhelyre, talál. Mit gondolsz, a korcs kutyáidnak milyen gazdát fogsz találni, ha egyáltalán fogsz? Pluszba még veszélyezteted is a kutya életét. Te aztán felelőtlen egy ember vagy. Biztos apád is kipróbált rajtad egy pár dolgot, azért lettél ilyen. Vidd el és ivartalanítsd!
2012. dec. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%

Mennyivel nagyobb a másik kutya?Ha csak egy picivel akkor van esély de hogyha sokkal nagyobb akkor már lehet hogy nem lesz miért biztosítani.(Például.:egy palotapincsi felcsinál egy tacskót akkor még lehet hogy megszüli.De hogyha egy németjuhász csinálja fel a tacskót akkor a tacsinak befellegzett.)

Mindenesetre ami kell:Enni és innivaló, meleg fedett hely , fokozott törődés.Illetve még a biztonság kedvéért egy állatorvos aki lebonyolitja

2012. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%
Miért jó neked, ha szenved a kutyád, és miért nem fogod fel, hogy csak rosszat teszel?
2012. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy a szüleim gyereket vártak, és én jöttem, csak tudod, nekem nem villannak fel dollárjelek a szememben, hátha el tudom adni a szaporított korcsokat. Előttem van az undorító gondolkodásod: 'beszökött a kutya, felcsinálta a buksit, mi lesz most? majd eladom a korcsokat, aztán lesz pénzem piára. há jó nagyobb a másik kutya, de csak nem döglik bele. ha meg igen, majd lesz másik.' Kívánom, hogy csináljon fel egy banda cigány, s szülj te is korcsokat csak úgy 'kipróbálásból'.
2012. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%
A hű követőm, a lepontozó ide is követ :DD
2012. dec. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Volt már itt egy kérdésed. Akkor leírtuk hogy ivartalanítsd, de nem. Mégis mit vársz itt ?! Ezen az oldalon FELELŐSSÉGTELJES állattartók vannak zömében akik mélyen elítélik az olyan gerinctelen kis szaporítókat mint te. Szerintem ez lejöhetett volna az előző kérdésben is. Úgyhogy húzz el gyorsan és kérdezd meg valamelyik szintén magas IQval rendelkező szomszédodat hogy mit biztosíts számára.Megsúgom a legjobb egy igazi gazda lenne neki.
2012. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
67%
Akkor tanulj a "nagyobbaktól", 13 évesen nem kéne kutyát elletni, inkább fogadd meg a tanácsokat!
2012. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
Akkor mit csinálsz a kutyákkal, te féleszű, mi? Majd te mondod meg, hogy mit írogassak neked, te kis taknyos. Takarodjál tanulni korcsok szaporítása helyett, hogy ne legyél olyan felelőtlen nulla, mint a szüleid.
2012. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vok h ha találkoznál a szüleimmel szemtől szembe ezt igy megmernéd mondani nekik. Azt kiszitek h ti vagytok a világközepe a kis eszetekel . Képzeljétek el ez a szó szóros èrtelmében igaz az állatokal többet foglalkoznak mint a hajléktalanokal. És elárulom nem kínzom a kutyáim én vm szépen kérdeztem de ti tulmentetek minden határon. Most jöhet az tőletek ,,hogy mi mentünk át minden határon" te vagy egy kis felelőtlen aki inkább az emberekkel foglalkozik nema kutyákkal jaj most mi lesz össze dől a világ.
2012. dec. 26. 11:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!