Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket kell biztositanom számára?

Miket kell biztositanom számára?

Figyelt kérdés

Van egy vemhes tacskom(keverék)egy nagyobb fajta szintén keverék kutyátol. Nem hiszem h gond lenne h nagyobb akitől vemhes lett.

Ivartalanitást nem szeretnék. Ha következőnek tüzel majd külön zájuk őket, csak most ezt szeretnénk kipróbálni. Előre is köszönöm a válaszokat!!!! ;;;;))))))



2012. dec. 26. 10:13
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Válaszolva az üzenetedre:


A frászt azért nem tudják eladni őket, mert drágák!!! A 15-20 ezres kutyák sem kellenek senkinek, tele minden menhely és gyepi fajtatiszta kutyákkal is...... Egy jelentkező már van??? Ahhhaaaa... Kíváncsi vagyok, hogy majd akkor is lesz-e, mikor oda kerülnek a kölykök, hogy elvihetőek lesznek..... Mert elárulom, ez az az idő, mire a kedves jelentkezők el szoktak tűnni, mint szürke szamár a ködben..... Úgy látom, ti a holdon éltek...... Legalábbis nem a valóságban az tuti, ha igen, akkor elég buták vagytok....

2012. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Ott van az 303 ingyen kutya, azok is drágák?! 2 millió gazdátlan kutya van az országban, és összesen 3 millió háztartás...
2012. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az ilyen embereknek felesleges bármit mondani. Macskás részen sajnos még többen vannak. Egyszerűen nem fogják fel, hogy millió állat van a világon gazdátlanul, ők még gyártanak. Orvosi eset.
2012. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
72%

Tudják ők is, hogy rossz, de itt bevallani nem fogják. És attól, hogy rossz ugyanúgy teszik, mert jóval egyszerűbb semmit sem tenni, megszületnek, vagy életben maradnak vagy nem, kicsit több moslékot dobunk ki, és kb ennyi. Ha anyut aput zavarják, mégis csak sok a gond velük, majd falhoz csapják őket.

Ez történik, ezek ilyenek, itt nem vallják be, mert az ciki.

2012. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 Jázi&Csenge ***** válasza:

Egyetértek mindnekivel, aki előttem írt. Már mindent el is mondtak, alapos fejmosásban részesültél (valljuk be, tulajdonképpen megérdemelted), csak annyi,hogy szerintem is nagyon gyorsan felejtsd el, hogy elleted a kutyádat! A kutya nem játékszer, hogy azt csinálj vele amit akarsz! Sőt, nem hogy nem játékszer, de szerintem még értelmesebb is nálad...minden bizonnyal.


Miért van hozzád hasonló emberekkel tele a világ? :'(

Miért nem lehet megtanulni a felelős állattartás fogalmát? :'(

2012. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 Jázi&Csenge ***** válasza:

És csak sajnálni tudom szegény kutyudat...


Ha még az ivartalanításra sincs pénzetek, akkor enni sem adtok neki, vagy mi?

2012. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynincs neki, véletlenül a kutyás részhez írt, hogy tablettet keres. Netre meg mindenre van pénz, de a kutya nekik tárgy arra nem költenek.
2012. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Na szóval valószínűleg Januárba amikor újra annyi pénzünk lesz amennyiből meg lehet élni, akkor majd ivartalanitjuk őt. Úgy hogy nyugi. Sziasztok, több válaszra nincs szükségem. És kösz hogy szakitotatok időt a válaszadásra.
2012. dec. 27. 15:39
 39/46 anonim ***** válasza:
Na ennek nagyon örülök!! Ez az első felelősségteljes megnyilvánulásod.
2012. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Ezt a kommentet megtarhatad volna magadnak. Legalábbis erre baromira nem voltam kiváncsi. Ja és ha tudsz olvasni azt irtam h több választ nem igénylek. ;))))
2012. dec. 27. 18:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!