Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Először van kutyám 3 és fél...

Először van kutyám 3 és fél hónapos és az lenne a kérdés hogy mikor fog úgy pisilni hogy oldalra rakja a lábát? Mert most úgy pisil hogy a lábai a földön vannak és egy picit berogyaszt.

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 09:36
 1/8 Fannybaba8 ***** válasza:
87%
Szia. EZ teljesen normális hisz még kicsike majd fél éves korától el kezd felnőtt kutya módjára pisilni
2012. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám most 7 hónapos.

Először kb:. 5 és fél hónaposan emelte fel a lábát. És rájött, hogy úgyis lehet pisilni. :)

De ez nem jellemző, hogy mikor, minden kutya más, lehet előbb, lehet később emeli fel a lábát.

2012. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az én kutyám most 5 éves, és 2-2 és fél évesen kezdett el úgy pisilni h felemeli a lábát. (de asszem előbb kellett volna elkezdenie úgy pisilni)
2012. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem nagyon lehet behatárolni hogy mikortól pisil majd rendesen egy kutya. Van amelyik már 4-5 hónaposan, és ahogy az előző hozzászóló írta, akár csak 2 évesen kezdi el. Általában a 8-10 hónapos kort szokták mondani, de ez nem túl pontos.
2012. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 28. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Az enyém 7hónaposan pisilt úgy.

De persze az sem mindegy hogy fiú vagy lány kutya :D

2012. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú, a lányok tudom hogy másképpen pisilnek csak azért kérdeztem mert ő fiú és amilyen fiú kutyákat láttam ők mind igy pisiltek hogy a lábuk a magasban volt.
2012. dec. 28. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Az enyém 7hónapos és még mindig a berogyasztós módszerrel pisil :) Mondjuk engem speciel nem zavar, úgy pisil ahogy jól esik neki :)
2012. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!