Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkisebb fajta?

Melyik a legkisebb fajta?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan kutyát ami felnőtt korában is akkora marad mint amikor megszületett. És még annyi kérésem lenne, hogy ne csivavát irjatok naon ijesztőek meg csontosak. À.... borzasztoak.

2012. dec. 28. 10:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Rendben megértettem méreten aluli ok,a gazdát hülyítették a tenyésztők nem az én saram,bocs a rossz válaszért nem létezik mini yorki téves info.
2012. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Átvágták azt a gazdit, de nem a tenyésztó, hanem a SZAPORÍTÓ. Tenyésztők nem hoznak létre ilyen elrontott mutánsokat. Mert azok a "mini" és "extra mini" yorkik, és nem cukik. Én láttam már sok ilyen agyonszaporított nyomorultat, a múltkor is egyet. A gazdija hóna alá csapva reszketett, mint a kocsonya, a két szeme ki volt dülledve, akkora volt az egész állat, mint a tenyerem. Idegi roncs volt, minden apró zajtól bepánikolt, ha megsimogatta valaki, belekapott a kezébe, még a gazdájáéba is. Ezek a kutyák már nem yorkik, mert egy igazi yorki nem ilyen. Se kívül, se belül.


Egyébként meg sokszor hirdetnek ilyen apró yorkikat, a laikus vásárlók bedőlnek a szaporítóknak, és gyakran hasra is esnek. Találkoztam már olyan esettel, mikor egy 19-20 éves csaj ott panaszkodott, hogy "extra mininek" vette a yorkiját, de a súlya meghaladja az 5 kg-ot. Na ez az igazi vicc, nem az, hogy a szaporítók idegbeteg ufófejű 80-90 dekás kocsonyákat gyártanak.

2012. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!