Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a sajnos nagyon hülye...

Eltűnt a sajnos nagyon hülye kutyám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vane gy 8 éve pulim. Nagyon hülye szó szerint. Szétrág mindig mindent, nem hallgat ránk. Kezelhetetlen. Sokat vittük őt sétálni a környéken de mindig elkóborolt volna póráz nélkül.

Mire hazajöttünk, eltűnt. Vagy átszökött a szomszédhoz, akik feltételezem, kiengedték őt, ő pedig elszökött, vagy nem tudom...


Mindig arra gondolok hogy fázik, és éhes...és ki vagyok borulva...

Körbejártuk a környéket..nem találtuk..



Mit tehetnék? Van esélyem?


Legalább tudnám, hogy elpusztult. Akkor nem félnék hogy rossz neki...tudnám hogy nem.


Előre is köszönöm a tippeket, tanácsokat..


14/L



2012. dec. 29. 18:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Hetente vitted? Azta!! Most meg kéne veregetnünk a válladat? NAPI 2 SÉTA A MINIMUM EGY PULINÁL!!!! PLUSZ AGYMUNKA!!!!!
2012. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy ki akar menni, ha nem foglalkoztok vele eleget. Ti nem vagytok a gazdái, csak a tulajdonosai, ami ugye piszkosul nem ugyanaz. Mellesleg ezt elérni egy pulinál, na ehhez aztán kell hozzá nem értés!!!!
2012. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%

Csinálsz plakátokat. Kirakod jó nagy körzetben. Állatorvosnál, nagyobb üzleteknél, megállókban is teszel ki.

A sétánál való elkóborlás csakis a ti hibátok. Meg kellett volna tanítani a kutyát, hogy nem teheti.

Apukád ne vasakat építsen, hanem vegyetek villanypásztort.

2012. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

villanypásztor? ez egyre jobb.


én így fogalmaznék: apád ne vasakat építsen, hanem vegyen bérletet a kutyaiskolába.

2012. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%
2 díjnyertes újfunlandival azért már csak van kutyás tapasztalatuk... A napi 2 séta azért kicsit abszurd kertes házban.Amúgy meg azt írja,hogy sokat játszik vele,csak sétálni nem viszi naponta.Ahogy ír,már bocsi,de minden kutyának csak ilyen helye lenne mint annak a pulinak...szerintem a kutyák kiegyeznének.
2012. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Halál mindegy, hogy kertes házban van-e. Nem fog magától rohangálni a kutya 10 méternél többet. Az, hogy meg díjnyertes kutyák, milyen versenyben...? Ha meg ennyire rossz a kutya, akkor lehetséges, hogy egy aktívabb, több mozgásra és tanításra vágyó egyed, amit valaki pozitívumnak venne...
2012. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom regisztrált chip van benne, hiszen pár nap múlva már amúgy is kötelező és az alapján haza fogja tudni juttatni, aki megtalálja.
2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

Chipes? Mert akkor ellenörizd a chipet, hogy regisztrálva van-e a petvetdata hu weboldalon.

Csinálj plakátot a fényképével és szórd meg a környéket. Hagy plakétot a boltokban, kocsmákban.


Tedd fel a facebookra és a netboard hu weboldal elveszett-talélt kutyák topicjába.

Kered meg a környéken lévő állatvédő szervezetet és küldj nekik adatokat, fényképet.


Értesítsd a környező állatorvosokat, hogy elveszett, keresitek.


Kb ennyit tehetsz, amellett, hogy folyamatosan kérdezősködsz utána a környéken.

2012. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Mindegy milyen verseny,egy szimpla kiállításra is rengeteget kell gyakorolni még egy újfunlandival is.Ha meg más verseny,amit nem hinnék akkor meg pláne...
2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
12%
Tisztelt kérdésfeltevő ! Én megértem a problémád mert vannak igen buta kutyák hiába foglalkozik az ember vele. Én mikor iskolás voltam kaptam egy tacskó keverék kutyát ami rotweirel keveréke lehetet 1 hónapos kora óta a nagynéném nevelte mindent megkapot a kutya kivolt nyalva a kutya valoga és megtámadot minket idegbeteg elmezavarodotsága let igy aztán állatorvos elaltata. Most Fajtatiszta tacskó kutyám van az is ugyanugy elvan kényeztetve minden megkap sétát is azal nincs semmi az olyan mint egy gyerek és szeret engem a kutyus és szuka kutya. Neked milyen ami ilyen gondolom kan mi ? Legközelebb ha ez elpusztul szukát szerez én is mindig kant akartam de az nemvált be egysem szuka az hüséges és persze ne legyen keverék mert az is azért számit
2012. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!