Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen kutyatulajjal?

Figyelt kérdés
Vidéken élek és tőlünk nem messze lakik egy pasas az idegbeteg német juhászával. állandóan kiengedi, gy sétáltatja póráz nélkül,hogy ő méterekre elmarad mellette, a kutya pedig iszonyú vad! eddig autóval futottam csak össze vele, de múltkor gyalog mentem arra és már láttam,hogy kész a támadásra, ha egy rossz mozdulatot is teszek. azonnal megálltam és nem csináltam semmit, de nagyon féltem, pillanatok alatt szétszedne. körülbelül egy percig méregetett, akkor érte be a gazdája és ímmel-ámmal füttyögött neki. mit lehetne tenni, hogy pórázon sétáltassa az idióta kutyáját?
2012. dec. 29. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
messze nem biztos, hogy megtámadna az a kutya. Próbáltál már beszélni a gazdájával, hogy egyáltalán milyen természetű a kutyája?
2012. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy milyen természetű a kutyája.. Az enyém egy nagyra nőtt macska még se engedem oda senkihez.. csak oda ahol kifejezetten kérik..
2012. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne, hogy megtámadna, ugyanis látszik rajta, hogy idegbeteg az állat, így nevelte a pacák. de a gazdája is. fegyverrel őrzi a házat, ki van írva négy helyre!!! hogy ilyen-olyan őrzött terület meg,hogy senki ne menjen közel. az emberrel pedig nem lehet beszélni, ha lehetett volna, megtettem volna. ha a kocsin keresztül nekem akar jönni, akkor esélyes,hogy megtámadna. csak sajnos aktuális a probléma, mert mostantól gyalog közlekedem.
2012. dec. 29. 20:10
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
miből következtetsz arra, hogy egy rossz mozdulatodra a kutya neked támad, és szétmarcangol??? Kérd meg, hogy ha meglát téged hivja vissza a kutyát láb mellé.mert félsz tőle.
2012. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
jah csak a kérdésre nem válaszoltam.. felveszed egy kocsiból hogy milyen agresszívan viselkedik és rendőrség/jegyző/közterület felügyelet közül választasz egy kevésbé unszimpatikusat és feljelented :)
2012. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor marad a videó és a feljelentés közterületen póráz nélküli tartózkodásért.
2012. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 20:13 : leírtam, hogy miért gondolom. és nem tudtam volna megkérni akkor sem, amikor történt az eset, mert egyszerűen nem volt még ott, nem kanyarodott be, én pedig nem mertem elindulni. nem egy pesti utcáról van szó, hanem egy vidéki búzamező széléről.


köszönöm a válaszokat, tehát a jegyzőhöz kell fordulnom. muszáj videófelvételt készítenem? és van olyan szabály egyáltalán,hogy pórázon kell sétáltatni az ebet?

2012. dec. 29. 20:22
 8/18 anonim ***** válasza:
Ebben a sztoriban nincs semmi megfogható. Annyi történt, hogy a kutya póráz nélkül sétált az utcán, majd megállt előtted és méregetett. Ezt aztán felveheted videóra...
2012. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
igen, még úgy szeretnék tenni valamit, hogy egyben vagyok. talán azt kéne felvennem, amint megtörténik a baj? ez a baj az ilyen felfogásokkal, hogy kvázi értelmetlen. addig kellene valamit tenni, amíg nincs baj, nemde? akkor, amikor szétszedett, már bas.zhatom.
2012. dec. 29. 20:51
 10/18 Szilvi & Argos ***** válasza:

Attól, hogy a kutya végignézett Rajtad, egyáltalán nem biztos, hogy támadna is!

Ha legközelebb látod, szólj oda a gazdinak, hogy "Legyen szíves megfogni a kutyáját, mert félek tőle! Köszönöm!"

Ennyi

2012. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!