Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffbull fül lehajlás,...

Staffbull fül lehajlás, ragasszam vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 4 hónapos Staffordshire bullterrierem és egyik napról a másikra az egyik füle lehajlott mint a piteknek!

Több dolgot is hallottam, lehet a fogváltás miatt, hogy elvonta a kálciumot!


A lehajlásnak kb másfél hete történt meg...akkor mint ha gyengébben lettek volna a porcai...mostanra olyan érzés mint ha erősebbek lennének mint a másik ami rendben rózsa formáju! ha hátra döntöm neki a fülét akkor szépen "bepattan" de könnyen visszamegy neki pitesre!


A kérdésem az lenne, hogy ragasszam fel a fülét vagy hagyjam és magától helyrejön? hallottam olyat is, hogy rágógumit rakjak oda neki...kicsi furának tünt



2012. dec. 30. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tenyésztőjétől kéne tanácsot kérned. Hallottam, hogy kozmetikai szaküzletben kapható műszempilla ragasztót is szoktak használni.
2012. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kira kenzo ***** válasza:
Nekünk egy pittünk van. A mienknek kb 3hónapos korától kezdett alakulni a füle. Mindenfelé hajlott csak fölfele nem. Még keresztben is álltak neki. Viszont mostanra gyönyörűen állnak a fülei fölfele. 1 éves korára kialakul hogy fog állni. Ha nem akarod hogy fölfele álljon hanem szépen lefelé konyuljon ragaszd le.
2012. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!