Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutyám vega?

Normális, hogy a kutyám vega?

Figyelt kérdés
Nem akarok versenyezni a hülye kérdésekben, DE a kutyám imádja a gyümölcsöket és a zöldségeket, nem azt mondom, hogy soha nem eszik húst... de sokszor inkább a gyümölcsöt választja a kitett husija helyett. Lehet valami baja bizonyos gyümölcsöktől??
2009. aug. 25. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A sok gyümölcstől hasmenése lehet. Bizonyos gyümölcsmagoktól bélelzáródást kaphat (hegyes magúak, őszibarack, szilva)

Egyébként nem baj, ha eszi őket, amennyiben a széklete rendben van.

2009. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is imádta a borsót, meg megtörte magának a mogyorót.

Macskám meg a főtt kukoricától zsong be teljesen. Gyorsabban eltünteti, mint a whiskast.:D

Van ilyen.

2009. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kell neki a vitamin, és tudja h. miben van. Nyugodtan adj neki gyümölcsöt is, de arra figyelj nagyon h. mag ne legyen benne.
2009. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom is megeszi a zöldséget,gyümölcsöt, szerintem örülj neki:)
2009. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém a sajtra meg a brokkolira bukik. Ki tudja, miért. :-) A száraz kenyérhéjat is megeszi, a kutyakonzervet meg otthagyja...
2009. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet!Imádja a zöldségeket és gyümiket! Nálunk abszolút etalon a húslevesben főtt sárgarépa! Annyira édes,amikor a husi marad a tálban a zöldségek meg eltünnek!Száraz kenyeret én mindíg adok neki, mert értesüléseim szerint jól tisztítja a fogait!
2009. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az enyém a paprikát szereti, a szotyit meg a csalamádét! jah és a nasit, a magnumot a túró rudit stb. Persze nem adunk neki sokat, félévente egyszer, de tök vicces, amikor jön kunyizni, és mondjuk a csalamádét 2 másodperc alatt elpusztítja...
2009. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én kutyám a kertben tépkedi a gazt és megeszi :D nagyonaranyos... de úgy igazából mindent megeszik, kivéve a vitamintabijait... :D
2009. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a enyém is folyamatosan legel:) Tényleg, ha nagyobb lenne, mindenki tehénnek nézné:)
2009. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, de az igen, hogy hagyod válogatni. Úgy kéne etetned, hogy előre összeállítod az adagját, amiben zöldség is meg hús is van, és csak annyit teszel elé, amennyit biztosan megeszik. Ha otthagyja, elveszed előle, egyébként meg nem nasiztatod, max. néha jutalomfalatot kaphat, ha jól megcsinál egy feladatot.
2009. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!