Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hetes mopsz kiskutyám...

5 hetes mopsz kiskutyám tegnap hányt egy kis tejet és közben úgy rázta a fejét, mint amikor a féregtelenítőt kapta. Azóta nincs semmi baja, jó az étvágya és játékos. Vajon csak felkavarodott a gyomra, vagy nagyobb lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, h valami olyat evett amit nem bírt a gyomra.

Maximum annyit tehetsz, hogy elviszed orvoshoz.

2013. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most próbálom átszoktatni a tejről a kölyökkutya eledelre, mást még nem kap. Talán szokatlan még a gyomrának. Minden esetre látni fogja doki, köszönöm válaszod!
2013. jan. 3. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

De a tej alapból nem jó a kutya gyomrának!

Előző vagyok

2013. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kap tejet még, mert születése óta én nevelem az anyja helyett. Most próbálunk átszokni a cumis üvegről a tálkára. Eddig muszáj volt tejjel etetnem és eléggé ragaszkodik hozzá, bár tudom, hogy ideje erről is leszoktatnom.
2013. jan. 3. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaah, értem:)

Én német juhászom 5 hetesen lett elhozva, és májkrémet kapott, meg puppy tápot :)

2013. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az enyém is kap puppy tápot, meg vizet is, de a tejről nem akar lemondani, egyszerűen oda van érte. Pedig át kell szoknia a kölyökkutya eledelre.
2013. jan. 5. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!