Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek? Részlete...

Milyen kutyát vegyek? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Lakásba szeretném, van udvar is, sokat sétálnánk. Nem nagyon lenne egyedül, munkába vihetném magammal. Előre leszögezem, hogy nem vagyok plázamacska, nem divatból venném. Nagyon tetszik a westie, olyan bolondos. :) és még a golden, és a cavalier is szimpatikus, de a szőre miatt nem biztos hogy be merném vállalni.

Egyébként van még egy foxi, aki udvari kutyus, és 2 macska.

Légyszi segítsetek, más fajtát is ajánlhattok.


2013. jan. 4. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál azok szerintem jók, aranyos fajták.

Ha a goldit nem mered a szőre miatt bevállalni akkor mondjuk a labrador? Szinte egy a két kutya nem sok különbség van köztük.

De csak kinti kutyus lenne vagy bejárós. Mert a westie-t azt akkor csak akkor ajánlom ha bemehet.

Esetleg a keverékeken nem gondolkodtál?

2013. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a golden retriever (ahogy írtad) a szőre miatt nem a legjobb. A westie nem rossz, a foxi sem. jack russal terriert ajánlom. illetve még a labradort, mint már előttem írták. :)
2013. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sokáig keverékeim voltak, és most szeretnék egy olyan fajtatisztát, akit kiskora óta nevelek. :)

Húú, labradornak is nagyon hullik a szőre, egyik ismerősöméké legalábbis nagyon.

Benti lenne, csak sokat lennék vele kint.

Köszi a választ. :)

2013. jan. 4. 19:36
 4/10 B.Petra01 válasza:
Hát a yorkshire terrier is nagyon aranyos fajta! Lehet hogy divatkutyáknak hiszik de szerintem nem azok! Nagyon édesek és elég ragaszkodóak! :)Lakásba való mert azért elég kicsi! De sétálni is nagyon szeret! :)
2013. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szőr hullós az uszkár. Szerintem nagyon szép kutyus és van több méretben is

Szerintem nagyon karakteres kutyusok is csak kozmetikushoz kell hordani.

2013. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van yorkis ismerősöm, tényleg nagyon aranyos. A divatot úgy értettem, hogy nem a táskámba hurcolászva, akarok "menőzni" vele. :)
2013. jan. 4. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
samoyed? :33
2013. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem van egy tacsi keverékem akit menhelyről fogadtam be fél éves korában ő most 13 éves.Hat évvel ezelőtt úgy döntöttünk kellene mellé egy barát aki mellett egy kicsit megfiatalodhatna :)

Vettünk egy francia bulldog kölyköt.Azóta a tacsi olyan mintha kicserélték volna!Játszik szaladgál imádják egymást!(pedig mind a ketten kanok) Tehát én még a francia bulldogot is tudom ajánlani nagyon édes nem egy észlény de ő nem is az a fajta akit az okosságáért szeretünk!Remélem tudtam segíteni!

Sok sikert és örömöt kívánok!

2013. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem a favoritjaid megfelelnek az elvárásoknak és a lehetőségeknek. ám arra is gondolj, hogy bár a cavaliernek és a goldennek hosszú a szőre, a westie az, ami kozmetikust igényel rendszeresen, míg a másik kettőt elég időnként kifésülni.
2013. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szálkásszőrű tacskó,nem hullik a szőre,jó a természete.A westie is aranyos kutya csak sokat kell kozmetikushoz vinni és mivel terrier ezért makacs.Bár a tacskó sem az engedelmességéről híres.

Nagytestűbe a németjuhászt és a labradort is ajánlom!:))

2013. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!