Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszunk?...

Milyen kutyát válasszunk? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

A fiamnak kéne, 12 éves, olyan lenne jó amivel tud bánni, otthoni tanítással is okos lesz és szót fogad neki.

Jó lenne, ha nem rendezné át az udvart, nem lenne túl aktív. De azért lusta se, hogy tudjanak játszani vele gyerekek.


2010. márc. 15. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Első kérdés: van-e udvarotok?
2010. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
sorry az offért,de "jó lenne ha nem rendezné át az udvart" szted akkor van vagy nincs?:D értelmezés 1-es
2010. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Van udvar.
2010. márc. 15. 21:09
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Egy kutya alapjáraton elég aktív,kell a napi sok óra foglalkozás,és ha ez nincs meg,akkor igen,átrendezheti az udvart.

A kutya nem eszköz,hanem társ,sajnálom,hogy ezt sokan képtelenek felfogni.

Minden kutyát lehet otthon tanítani,de tapasztalat kell hozzá.

A kutyaiskolában elsősorban a gazdát tanítják meg a kutyával bánni,nem a kutyát viselkedni.

A szavaidból azt veszem ki,hogy még soha nem volt kutyátok,de az "igényeitek alapján" egy hörcsögöt javasolnék inkább.komolyan.Egy kutya 15 évig olyan,mint egy gyerek.

2010. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én a német juhászt,Labradort,Golden retrivert,vagy ha a fiadnak van sok szabad ideje akkor még a Border collit javaslom! nagyon okos kutya csak sok foglalkozást igényel,de ne értsetek fére hogy a többivel nem kell foglalkozni de a collival jobban kell!
2010. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kicsit lusta,sok mindenre megtanítható, szereti a gyerekeket az Angol/Francia buldog. Vagy jó választás lenne : Mops, Labrador retriever, Német dog. Vagy valamilyen édes keverék.

KAUKÁZUSIT ÉS KÖZÉP-ÁZSIAI JUHÁSZT-T NEM AJÁNLOK!

2010. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok.A kérdésre koncentráltam,átsiklottam az udvaros mondaton.

Nekünk berni pásztorunk van.Alapvetően okos fajta,de tanulni is szeret.Imád játszani,sétálni.Mondjuk az udvarunk biztosan szebb lenne kutya nélkül,szeret pakolászni.Az edényeit folyamatosan keresgélni kell,de komolyabb kárt nem csinált még.Viszont arról nem tudok nyilatkozni,hogy gyerekekkel hogy viselkedik,nálunk még nincs.Szóval,én ezt a fajtát tudnám ajánlani.

2010. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
francia bulldog? ezt nem mondod komolyan?D: nem a kedvencedet kérdezte hanem ami a megfelelő? van tapasztalatod egy francia bulldogról? nagyon hiperaktív egy állat..és nekik épp nem kell egy ilyen túlbuzgó kutyus:) aranyosak sztem de ez nem nekik való
2010. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Én írtam a Francia buldogot! Igen több mint 6 éve vannak Francia buldogaim :D
2010. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

2 hónapja hoztam egy Golden retriever kiskutyát. Na hát ő egy igazán nyugodt természetű kutyus. A gyerekekkel is nagyon jól elvan, imádja a társaságot, sokat kell vele foglalkozni, mert nagyon igényli! Cserébe mérhetetlen nagy szereteted ad ám! :)

Még csak 4 hónapos a kutyám, de olyan kis okos! Szeret játszani, a labdát az első pillanattól kezdve visszahozza!

Az udvarhoz eddig még hozzá sem nyúlt!

Szóval ideális kutyus! :)

2010. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!