Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet új kutyafajtát...

Hogyan lehet új kutyafajtát regisztrálni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon bele kell merülni a kutya tenyésztésbe egy új faj regisztrálásához, de nagyon érdekel a dolog. Van ugyanis egy berni pásztor + tacskó kutyám, és akkora zseni a kutya, és olyan szép is, hogy szívesen tenyésztenék ilyet. Valaki aki tudja hogy kell leírná nekem? Nem kérek goromba válaszokat! Előre is köszönöm!

2013. jan. 4. 23:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezeket szerencsére fel tudom fogni, a lényeg hogy ezt lehet normális stílusban is közölni. Mivel egyáltalán nem értek hozzá, normális válaszokat vártam amiben elmagyarázzák hogyan van ez. Nyilván nagyon nehéz lenne, és nem valószínű hogy belevágok, ezért kérdeztem meg. Viszont az én véleményem az hogy ember társainkat meg lehet tisztelni normális válasszal, és ha nem érzékeled a stílusodat akkor ott komoly problémák vannak. Nem értek a kutyatenyésztéshez, de nem érzem magamat kevesebb embernek ezáltal mert garantálom hogy van olyan amihez én értek, te meg sík hülye vagy hozzá. Azért kérdeztem meg itt hogy hogy megy ez, és nem egyből vettem két kutyát amit össze ereszthetek a hátsó kertben hátha azonnal beregisztrálja valaki, h jéé egy új fajta.
2013. jan. 5. 14:25
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak még annyit, hogy a románok, közel 30 éve küzdenek a KALIBA kutya fajtakénti elfogadtatásával, míg minden utód nem tükrözi 100% ban a fajtajegyeket, az FCI nem jegyzi be! Kár, hogy képet nem lehet feltenni, mert érdekes volna ezt a fura párosítást látni, hogy mi lehet, egy 50, és egy 10 kilós kutya párosításából! - és még valamit! A gazda, mindig elfogult a saját kutyájával szemben! Talán egy szakembernek kellene látni, ezt az érdekességet, és ő talán meggyőzne, hogy ezt nem szabad, de még gondolati szinten sem!!
2013. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Na, és mért akarsz olyasmivel foglalkozni, amihez nem értesz?

A kutya tenyésztést hagyd meg a hozzáértőknek! Hozzá nem értő "tenyésztő", már van rengeteg, /sajnos/.

2013. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
34%
Ilyen fajta már van,keveréknek hívják...
2013. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Az ember mindent úgy kezd el, hogy nem ért hozzá, gratulálok neked is. Küldök privátban képet a kutyáról, egyébként látták már kutyához értő emberek, és semmi rosszat nem mondtak rá. Majd kikérem az egyikük véleményét ha legközelebb találkozunk. Nem értem hogy egy kérdésre miért kell rögtön így reagálni nem mintha elkezdtem volna tenyészteni azért kérdeztem meg mert kíváncsi voltam rá. Ha valamelyikőtök kirak egy lovas kérdést hogy hogyan kell lovat tenyészteni, biztosan nem azt válaszolnám hogy te hülye mit merészelsz azonnal felejtsd el... Ha valaki csak vitatkozni szeretne azt megint kérem hogy ne az én kérdésemnél élje ki a beteg vágyait.
2013. jan. 5. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!