Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éppen kutyus vásárlás előtt...

YouMe kérdése:

Éppen kutyus vásárlás előtt vagyunk, és én spitzet szeretnék anyukám meg bichon havaneset. Melyik lenne jobb lakásba?

Figyelt kérdés
Régen volt már kutyánk csak akkor kertes házban laktunk és nagytestű kutyusaink voltak.A két kutyafajta közül melyiket ajánlanátok lakásba,és melyikkel van kevesebb probléma(külsejével).És milyen a jellemük? Olvastam egy kicsit mind a kettőről, de mások véleményére jobban adok :)

2013. jan. 5. 21:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a spitzek kicsit ugatósabbak úgyhogy inkább havanese
2013. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
egy menhelyrol kimentett kis méretu kutyus, az lenne jó! ne vásárolj! rengeteg gazdátlan, rosszul tartott állat van menhelyeken, rengeteg kolyokkutya is......azok akik szaporítanak, kizárólag anyagi okokból teszik, ez gyakorlatilag egy érzo lény kizsigerelése, sokszor rettento korulmények kozott tartjak az anyakutyákat, akik mást sem csinálnak csak ellenek és ellenek egész életukon át..........ne támogasd ezt a pénzeddel sem pedig morálisan. a keverék kutyusok ráadásul egészségesebbek, nagyon hálásak, hidd el, jobban járnak egy mentett prücsökkel:)
2013. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megpróbálom rávenni anyukámat a menhelyi megoldásra :)
2013. jan. 6. 15:09
 14/20 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 zsancimanci válasza:
Bichon .! Én is azt kapok és nagyon jó választás
2013. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 szandra11 válasza:
az első válaszoló nagyon rosszul tudja!! nekem havanesem van és eggyátalán nem harapós vagy agresszív!!!ez marhanagy hülyeség!!! ők egy szeretnivaló kisbabák!! könnyen tanulnak,és nagyon lehet őket szeretni szerintem mindenképp a havanese mellett döncsetek! én legalább is ajánlom!ígérem ha a havit válasszátok nem bánjátok meg!!!
2013. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te a havanesedet nem kutyaként kezeled, hanem "plüss babaként"? Akármilyen kicsi, attól még kutya.
2013. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nekem havanese-om van ! elsem hiszem,hogy ez a kiskutya mennyire okos! :) Irj privit és küldök róla egy képet! :)
2013. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
a spitz attól függ, milyen méret, de én lakásba közép/kisspitzet vennék, feketében vagy vörösben. ^^
2013. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!