Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hatással lehet a...

Milyen hatással lehet a kutyára és a kutya gazdi kapcsolatra, ha köszönök a kutyának amikor megjövök vagy elmegyek?

Figyelt kérdés
Vagy éppen alvásból felkelek.
2013. jan. 6. 19:26
 1/5 anonim válasza:

szerintem hogyha csak odaköszönsz akkor semmi de ha megálszelőtte lehajolsz és megsimogatod akkor várni fog téged minden nap

de ezt az alvásal ne teszteld mert felfog kelteni az ugatással

2013. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha a kutya elismer vezetőnek, szót fogad, nem agresszív másokkal, akkor semmit nem okoz.

Ha ő irányít, akkor ez még olaj lehet a tűzre.

Kutyámnak gyakran kedveskedek simivel reggel ébredés után, pedig ő jön oda, mikor ébren vagyok már. Mivel a kapcsolatunkban tudja, hol a helye, nem okoz problémát :)

2013. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk, hogy amikor kimegyek hozzá etetni, akkor pacsizunk, indulás előtt szintén pacsizunk. Már annyira tudja, hogy addig el se tudom engedni, amíg le nem pacsiztunk. Amikor meg elmegyek és meg kell kötnöm, automatikusan adja a pacsit, nem is kell kérnem tőle. Nem tudom, hogy ez is hozzájárult-e, de nagyon jó köztünk a kapcsolat, pedig én csak a "pótgazdi" vagyok, apámat tekinti igazi falkavezérnek. Ennek ellenére engem hamarabb megvéd, mint apámat. :D
2013. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
neménvagyok a kérdező de ez nagyon OFF
2013. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ratata ***** válasza:
mikor reggel megyek dolgozni ő jön hozzám és elkísér a kapuig egy búcsúsimiért.ha megjövök szintén ő jön oda üdvözölni.ha fekszik és onnan néz nem megyek oda jöjjön ő.nem is bírja sokáig jön is.már azt is megtanulta ha este azt mondom neki SZIA akkor aludni jövünk békén hagyjuk egymást:)
2013. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!