Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elbúcsúztok a kutyától,...

Elbúcsúztok a kutyától, amikor elmentek otthonról vagy csak csendben becsukjátok az ajtót, tudomást sem véve róla?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszek róla tudomást,nem búcsuzok el,nem erősítem benne hogy rossz fog történni ha gazda lelép.

Ő is ottmarad kisszobában,ki se kísér már minket tudja nem tragédia ha elmegyünk és ez jó.

Viszont ha megérkezek mindig köszöntöm őt hatalmas örömmel,ezzel semmi hátulütője nincs a dolognak a kapcsolatunkban.:)

2013. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
6 hónapos a kutyám, elbúcsúzok amikor elmegyek dolgozni (és emellett igyekszem kisurrogni), viszont amikor hazaérek, nem veszek róla tudomást addig, amíg le nem vetkőztem és oda nem hívtam magamhoz. Tanulja meg, hogy nem ugrál össze amikor belépek az ajtón (erre kérek minden vendéget). Egész jól megy, sőt... okos kutya.
2013. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Mindig elbúcsúzok. A mi kutyánk alig van egyedül, így őneki tragédia szinte, ha nem marad otthon senki vele. Már érzi, ha megyünk, érzi, ha ott akarjuk hagyni egyedül, és mindig olyan szomorúan néz, és áll egyhelyben, nem jön oda hozzánk. Nagyon szomorú ilyenkor.
2013. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kinti kutyusom van. És mindig lefut a kerítéshez ott mondom neki, hogy: Jó legyél nem sokára jövök.

Mikor meg jövök haza fent ül a pince tetején és 1 pacsival üdvözöl majd eszek és irány játszani, sétálni. :D Nálunk ez a szokás. :D

2013. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktam tőle elbúcsúzni, de van h megvakargatom a
2013. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocsánat, szóval van h megvakargatom a füle tövét, de nem rendezek könnyes búcsújelenetet. Ő sem jön már utánam fekszik a kosarában és nem is foglalkozik velem h elmentem. Szerintem ez biztos jó módszer, mert már 2 hónapja megvan a kutya, és múltkor mondja a szomszédom, h jééé van kutyátok? Úh nem hangoskodik hál Isten. Kopp-kopp-kopp
2013. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én mindig elbúcsúzok tőle. Amúgy is tudja, mikor megyünk valahova, nem lehet csendben lelépni előle.
2013. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én is mindig elköszönök tőle, kb úgy, mint a 4., csak nekem lakásban tartott kutyusom van. többnyire ki sem jön az előszobába, hanem fekszik tovább, ahogy előtte, de az elköszönéskor látom, h figyel rám. kipróbáltam azt is, h nem szólok hozzá, csak rácsukom az ajtót, de ez nekem esett rosszul, a kutya viselkedése meg semmit sem változott (így is úgy is kiegyensúlyozott, nem vonyít, nem tesz kárt semmiben, szundít a lakásban, amíg vissza nem jövök), hacsak annyit nem, h feltűnt neki, h már nem beszélek hozzá. ilyenkor nem elemelte fel a fejét, csak a szeme sarkából nézett fürkészőn, h vajon miért változtam meg, miért történik másképp, mint szokot... úgyhogy visszaálltam a régi rendre és pár szóval elköszönök tőle. szerintem ez nekem jobban kell, mint neki :)
2013. jan. 7. 12:05
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
én mielőtt kilépek mondom neki hogy: Megy a gazdi dolgozóba hogy legyen pénze kutyakajára, jó legyél :D
2013. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én se mondok semmit, csak úgy mintha a kertbe mennék pl.

Ha elbúcsúzom akkor kb 1 órát vonít, ugat....

érdekes, így nem.

spanielről van szó.

2013. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!