Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elbúcsúztok a kutyától,...

Elbúcsúztok a kutyától, amikor elmentek otthonról vagy csak csendben becsukjátok az ajtót, tudomást sem véve róla?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem búcsúzom el tőle, ha látja, hogy veszem a kabátom odajön, és ha nincs nálam a póráza akkor visszamegy a helyére, mert tudja, hogy ő marad :) Amikor megjövünk a helyén fekve csóválja a farkát de addig nem kel fel míg nem mondom, hogy jöhetsz. Nálunk ez a szokás. Mondjuk ő sosem sírt ha egyedül hagytam, végig alussza :)
2013. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem búcsúzok el. Nem akarok nagy ügyet csinálni belőle hogy elmegyek, mert akkor ő is nagy ügyet csinál belőle, és ez egyenes út lehet a szeparációs szorongáshoz, amitől nagyon félek. Még elég új a kutyus.

Nagyon szívesen megszeretgetném ilyenkor, de igazából ő jár jobban ha nem teszem.

2013. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hovarju ***** válasza:

Nem szoktam búcsúzkodni, távozáskor és érkezéskor sem. A világ legtermészetesebb dolga, hogy akkor jövök, megyek amikor akarok.

Ha látja, hogy készülődők, akkor figyel, hogy hívom-e, ha nem, akkor lefekszik a helyére.

2013. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én elköszönök és mondom, hogy vigyázzon a házra, sietek haza! :)
2013. jan. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!