Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a keverék...

Mit gondoltok a keverék kutyákról?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 18:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Nekem fajtatiszta kutyám van, de szerintem a keverék kutyák ellenálóbbak is a betegségekkel szemben( ne pontozzatok le, olvastam) és aranyosak is. Semmi nem jobb egy fajtatiszta kutyában, mint egy keverékben. És ha nem is tanul olyan gyorsan akkor tobbet veszodsz vele és nagyobb a sikrélmény... :)
2013. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%
Az azért igen mókás, mikor a kérdező azt kérdezi: "mit gondolsz erről = mi a véleményed erről?", s közben megy a fel-le pontozás. Tanácsokat és tényeket lehet (és kell is) így értékelni, de azt hiszem, itt mindenkinek joga van a saját, szubjektív értékeléséhez, különösen egy ilyen abszolút nem tény-jellegű témában. :) Elvégre, itt azt pontozzuk, hogy hasznos a válasz vagy sem, de az erre a kérdésre adott összes kulturált válasz hasznos.
2013. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó előttit kérdezném, hogy milyen feltevésre alapozza, hogy a keverék nem tanul olyan gyorsan? Személyes tapasztalataim vannak az ellenkezőjéről, illetve az ismerősi körömben is akad jónéhány. És egy pl. társasági kutyának szánt fajtatiszta mitől tanulna gyorsabban, mint egy jóeszű keverék?
2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért kéne a jó eszű keveréket hasonlítani a kissé lassabb agyú társasági kutyákhoz? Ha már ilyen összehasonlításokat akarunk tenni, akkor az legyen sportszerű: a keverékek átlagát hasonlítsuk a fajtatiszta átlagához. Fog sikerülni, hogy reprezentatív legyen? Valószínűleg nem. :D Vagy legalább az okost hasonlítsuk az okossal, ne az okost a kevésbé azzal... hasonlíts össze egy jó eszű keveréket egy mudival, vagy egy borderrel (vagy más okos fajtával, akiknek képviselői vegyék úgy, hogy felsoroltam őket is).
2013. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 ratata ***** válasza:
100%
azt, hogy ugyanolyan kutyák mint a pedigréések.ugyanabba a fajba tartoznak .
2013. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
ha megnézzük a fajták kitenyésztését, akkor szerintem bizton állithatjuk, hogy a kutyafajták 90 %-a keverék. De nem is értem, hogy ez miért kérdés???? Nincs ilyen, meg olyan. van kutya. meg van macska meg stb....... van aki küllem alapján választ, van aki funkció, használhatóság alapján, és van aki csak társat keres, mert valami hiányzik az életéből. hogy ezt melyik kutyában találja meg, az az ő döntése. próbálják itt egyesek két táborra osztani a kutyásokat, ami szerintem teljesen felesleges. Az a lényeg, hogy azt a KUTYÁT akit maga mellé vesz az ember ,szeresse, és tisztelje.
2013. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj Giniras. Mi számít neked jóeszűnek? Az önálló feladatmegoldás vagy a gazda minden szavának betartása? Melyik kutya az okosabb, aki beugrik a szakadákba, mert gazdi azt mondja, vagy amelyik azt mondja: 'csak utánad'. Szóval mudi ide border oda arról sem vagyok meggyőződve, hogy a világ legokosabb kutyája lenne valóban. Talán a leginkább együttműködő.
2013. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom őket, nekem is keverékem van és nagyon okos. Ahogyan azt előttem is írták egyedi. :D
2013. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy hogy keverék vagy fajtatiszta mindegyik kutya, és én szeretem a kutyákat,ennyi! :D :)
2013. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
43%

A kérdés a keverék kutyákról szól. Nem a fajtatisztákról, ezért lehetnek azok a válaszok félig hasznosak.

Nem tudom miért kellett belém kötni....

2013. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!