Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy border collie-nak mennyive...

Egy border collie-nak mennyivel nagyobb a mozgásigénye mint egy labradornak?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves labim és szeretném mellé egy border colliet, panelba lakok de a labim úgymond nem panaszkodik h kevés lenne a mozgása :D szerinted tarthatok mellette egy border colliet ?:D
2013. jan. 8. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez a párosításom van :D

Más, sokkal nagyobb és nem is csak a mozgás, de a feladatigénye is. Mondjuk annyi h a labit leültettem amíg a borderrel foglalkozok (fát kerültetek vele, obediencezünk az utcán, koncentrációs gyakorlatok ilyesmik), majd együtt futhatnak ;o)

[link]

2013. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

gyönyörűek! :)

Nekem zsemle színű labim van és barna fehér border colliet akarok mellé :P de akkor napi 3 egészségügyi séta (persze ha már szobatiszta, addig sűrűn járnék le vele) plusz egy 4. séta ami kb. másfél két órás az elég neki!?!

2013. jan. 8. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Első: elolvadook! Nagyon aranyosak. :))

Kérdező: Szerintem ha tudsz velük külön-külön is foglalkozni, akkor tarthatsz bordert is. Én is szerettem volna, de talán egy kistestű keverékkutyus mellé nem lenne jó, nem lenne időm külön foglalkozi vele.

2013. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk reggeli nagy séta van, délben egészségügyi, délután/este nagy, este/éjjel eü. Plusz én agiliyzek mindkettőjükkel. Ez heti 2 edzés átlag...
2013. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát lehet nem fogom merni bevállalni a border colliet... lehet inkább hazahozok egy menhelyi kutyust.. még gondolkozom rajta! :)
2013. jan. 8. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát a border munkakutya, ehhez mért igényekkel. Ha te nem akarsz vele sportolni akkor annyira nem jó választás...
2013. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Border Colliet nem érdemes panelba tartani.Meg fog kergülni,szó szerint.Maximum egy kertes házba.
2013. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!