Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hivjak azt a cuccot amit...

Hogy hivjak azt a cuccot amit ráraknak a kutyák hátára, hogy ne húzzon?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos, elore is koszonom!!
2013. jan. 8. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen cucc. Olyan van, amit a pofájára kell csatolni és "halti" a neve.


[link]

2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem te a hámra gondolsz.

Itt egy kép róla: [link]

De ez csak egy példa. Nagyon sok fajta létezik.

2013. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Meg még van a fojtónyakörv is. Bár én azt kegyetlennek tartom.
2013. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kutyadokiban lattam,hogy egy huskyra tettek ilyet,mert irdatlanul húzott. Olyan, mint amit a western lovaknak raknak a nyereg alá. Amibe vizet meg ilyeneket lehet tenni. A kutyaknal persze nem, ott csak súly van benne, hogy ne húzzon annyira..óriásí szükségem lenne rá :( a fentiek kozul mar mindent kiprobaltam es ez lenne az utolso reményem
2013. jan. 8. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen ilyen dolgot igénybe veszel, az a problémát nem oldja meg, csak kiküszöböli. mikor lekerül róla, ugyanugy huzni fog. nincs a közeletekben egy iskola, ahol segitséget tudsz kérni? Pár egyéni óra elég szokott rá lenni.
2013. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudnod kellene, hogy az eszköz, csak akkor segíti a munkádat, ha elméletben tudod, hogy hogyan kell azt kezelni.. Tehát hiába rakod sorra a kutyára a fojtót,a haltit, a hámot, az akármit, ha az eszköztől várod a csodát.. Ha nem tudod használni az eszközt megfelelően, francot se ér...
2013. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En szivesen vinném de szuleimnel szoba se johet olyan hogy kutyasuli..hidd el rengetegszer megprobaltam oket meggyozni, de hogy is mondjam..az o szemukben csak egy kutya..kidobott penz lenne iskolaba hordani.. Nekem viszont nagyon rossz hogy nem tudok setalni vele :(
2013. jan. 8. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Hátizsáknak hívják, és nem azért teszik rá, hogy ne húzzon, hanem hogy megerőltetőbb legyen neki a séta. Itthon inkább az autógumi elterjedt, amit egy kötéllel kötnek a hámra, hogy azt húzza a kutya. Ha érdekelnek a lefárasztás technikái, itt egy remek cikk: [link]

Persze ez önmagában általában nem oldja meg a húzás problémáját, de sokat segít, mert a kutya végre nem ebbe fogja beletolni az összes felesleges energiáját. Emellett pedig a kapcsolatotok helyrerakása is erősen ajánlott, de higgye azt a kutya, hogy ő vezeti végig a sétát. Ezügyben ezt a cikket tudom javasolni: [link]

2013. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm:)

egyébként megtaláltam a videót!!!

https://www.youtube.com/watch?v=mGsqgmba6-U

2013. jan. 8. 17:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy sima kutya hátizsák, amiben súly van. Nem mennél vele semmire. Valószínűleg azért nem megy a séta, mert gyerek vagy és nincs tekintélyed a kutya előtt. A lefordulásos technikát próbáltad már?
2013. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!