Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak valaki segítsen...

Mit csináljak valaki segítsen mert nagyon bosszant?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kutyám és 2 hete ugymond szobatiszta. A téliszünet ideje alatt kettő óránként vittem le. Okos kutya egyből tudta hogy neki mit kell csinálni. Azonban tegnap óta mint a hülye gyerek állandóan behugyozik. Fiú kutya és nem értem hogy miért csinálja de nagyon bosszant mikor ilyet nem csinált tegnap is óránként behugyozott azt hittem kivágom az ablakon. Tippek hogy mi lehet az ok és mit csinálja vele?
2013. jan. 8. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy esetleg felfázott a kiskutya?
2013. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ablakon semmiképp se vágd ki.. Szerintem nem tesz jót neki, legalábbis nem hallottam még olyanról, hogy egy kutya azután lett szobatiszta, hogy kivágták az ablakon.

Egyébként egy kutya tanításához nagyon sok TÜRELEM(!), fegyelem, és rendszeresség kell! Van, hogy azt hiszed, már megtanult valamit, és aztán kiderül hogy mégsem. Újra kell kezdeni a tanítást.

Persze lehet, hogy más áll a háttérben, dominálás, szorongás, egyebek.. Ezt így konkrétan nem lehet látatlanban megmondani..

2013. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
szilvás buktát mert azt szeretem!
2013. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó gyökér vagy. A kidobom az ablakont azt csak ugy irtam. Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.
2013. jan. 8. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel felfázhatott. Az óránkénti ürítés legalábbis ezt jelzi. Meleg helyen tartani, sok folyadék és türelem.
2013. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az óránkénti pisi valóban felfázásra (vagy más egészszégügyi jellegű problémára) utal szerintem. Ha pár napon belül nem javul annak ellenére sem, hogy melegben van és sokat iszik, állatorvoshoz vidd el.
2013. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. te idióta vagy, de jó értelemben :DD
2013. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!