Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van szuper mini, extra mini...

Kira kenzo kérdése:

Van szuper mini, extra mini csivava?

Figyelt kérdés
Amúgy is picik akkor minek mini, meg extra mini.
2013. jan. 8. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
második vagyok. nem kell azt az 50centit ennyire sarkosan venni, ti is tudjátok. de írtam, hogy senkit nem szerettem volna ezzel megbántani, az 50centi meg gyakorlatilag egy hasra ütés szerű szám volt. természetesen kutya a Staffi is, a Beagle is, igen szép kutyák méghozzá. sőt. a csivi,meg a yorki is kutya. csak számomra nagyon idegen, hogy egy akkora szőrpamacsot kutyának neveznek. de mint már írtam: kinek a pap, kinek a papné..
2013. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan mintha azt mondanám, hogy akinek nincs 28cm f@sza az nem férfi. Kérdező: a csivi súlya 0,5-3kg de azt ajánlom ne súlyra hanem kinézetre vegyél kutyát!
2013. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
jajj csak kérlek soha ne vegyél extra mini, "kutyát" , mert az hamarabb elpusztul, ráadásul azt hallottam, betegesebb. a 2diknak igaza van, de én úgy fogalmaznék, az nem kutya, amit retikülben hordozgatnak, az legfeljebb "kutyuli-mutyuli"
2013. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a staffi macskás sztori iszonyúan tetszett:) megnézném videón az tuti :))))
2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok venni van már 2 pitem, csak ezekről a kistermetű kutyákról nem tudok semmit. Mert oké, hogy egy csivava kiskutya akkora mint egy teásbögre, de a mini meg beleférne egy kávésba is. És ezt tényleg el akarják hitetni az emberekkel hogy olyan picik. Amúgy a csivava nem is tetszik. A yorki aranyos. De sose vennék mini kutyát.
2013. jan. 8. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!