Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelházba francia bulldog...

Panelházba francia bulldog megfelelő kutya lenne?

Figyelt kérdés
Sok szőrt hagy mag után?Milyen a mozgásigénye?
2013. jan. 8. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek joga van az otthona védelméhez.
2013. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó! És ha szomszéd kisgyerek sír? Akkor mit csinálsz, átmész és agyonvered, mert zavarja a nyugalmadat? Az ilyen embernek kéne a préri közepén lakni, ott biztos nem zavar senki.
2013. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

A kisgyerek szükséges rossz. A szomszédnak is lesz, sír is pár évig, de az enyém is fog. Oda-vissza játék.

A kutyára viszont semmi szükség nincsen, az egy felelőtlen marhaság.

2013. jan. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes választás a francia bulldog panelba :)


Kedves utolsó!

Én is panelos gazdi vagyok, a kutyámat észre sem veszik a szomszédok, mert egy hangja sincs, tőlem szokták kérdezni, hogy mégis mit csinál a kutyám napközben? A válaszom erre: alszik. Hogy miért? Mert meg lett nevelve.

Ellenben mit csinál a felettünk lakó szomszéd? Fel-alá futkos a gyereke, de rá nem szólna, üvöltenek egymással, hogy az egész ház visszhangzik tőlük.


Te is tudod, hogy nem a kutyán múlik a dolog, hanem a gazdáján és ahhoz, hogy egy gazda összeférhetetlen legyen, nem kell hozzá kutya.

2013. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam panelban nagytestű kutyával. Ugatott is, ha volt rá oka. Imádták a szomszédok. Hogy miért? Mert amíg ott laktunk, egy házaló sem mászkált a lépcsőházban és az egyik lakás kirablása is miatta hiúsult meg.
2013. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!