Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használhat ez a módszer a...

Használhat ez a módszer a kiskutyám meggyógyításában?

Figyelt kérdés
Jött hozánk egy munkás és látta hogy a kutyám vakarózik és kérdezte mért én mondtam hogy azért mert allergiás tényleg az amugy és mondta hogy az ö ismeröse francia buldogot tenyésztész 13 van neki és ha bármi bajuk van akkor öszetört cukrozott tojáshéjat ad nekik és mindig meggyógyulnak. Szerintetek használ ez a módszer, nekem elég meggyőző volt?
2009. aug. 28. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Tojáshéjat azért nem biztos hogy adnék a kutyusomnak. Nálunk is volt hasonló probléma kisebb korában, azóta se derült ki mire volt allergiás, viszont a fertőtlenítő samponos fürdő mindig segített. Állatorvos tanácsolta.
2009. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a cukor ártalmas, a tojáshéjban meg kálcium van csak ami hasznos, amire amúgy is szüksége lenne...

inkább állatorvost kérdenék meg.

Egyébként egy jó tenyésztőnél nincs 13 kutya.

2009. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor a Majosháza-Réme kennel is biztos egy borzalmas tenyészet mert több mint 40 kutya van ott...
2009. aug. 28. 15:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg ki mondta hogy jó tenyésztő? Én nem is ismerem...
2009. aug. 28. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Táppal etesd. Én kutyusom is allergiás, ami azt jelenti hogy minden mesterséges anyagra az. Tehát táp és természetes anyagból készült kaják, amiket Te főzöl neki.
2009. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!