Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni az ásás ellen?

Mit lehet tenni az ásás ellen?

Figyelt kérdés
Egész lövész árkossá vált a kertünk, három nap alatt! De nagyon durván ás a kutya, ilyen 60-100cm mély gödröket. Mindig megverjük érte... de ennek sincs hatása. Pedig eddig nem ásott, csak novemberben kezdte el. És arany élete van a kutyának. Hálátlan kissé, az igaz, viszont okos és szeretni való, nincs szívünk elajándékozni. Mit tegyek?

2013. jan. 11. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4-es! Kipróbáltam! 4 helyre ültettem el a lufikat. Csodálatos!!- a kutyám , a módszer nem annyira- 4-ből 4-et széttépett, de nem adjuk fel!
2013. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
a kutya tudja miért kapja, mivel anya otthon dolgozik és folyton látja mikor ás. akkor, heti 4-szer 2- órában kutyasuliba járunk, és napi 3x1,5 órát sétáltatjuk. rágcsát is kap mindig, hogy elfoglalja magát. ezeken felül én szinte az egész napomat vele töltöm, a sulit leszámítva, ami max 5 óra, addig a nővérem játszik vele, mert ő délutáni suliba jár. Ezek ellenére, ha mondjuk 2 órára otthon hagyjuk akkor tele van a kert lyukakkal és virágcserepekkel. szóval, ezek a szempontok alapján, mit lehet tenni? a kennelt leszámítva, mert az neki magát a halált jelenti
2013. jan. 12. 19:45
 13/14 A kérdező kommentje:
egyébként a megverést sem úgy értem! nem tudnék neki ártani. egy kis szidalmazást kap, inkább így fejezném ki.
2013. jan. 12. 19:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Értem. :D Nekem sosem volt alkalmam kipróbálni, mivel kertünk nincsen. Mondjuk a kutyás műsorban, ahol láttam, kiskutyával csinálták, egy felnőtt kutyának lehet, hogy a lufi csak olaj a tűzre. xD De köszi, hogy kipróbáltad. :)
2013. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!