Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgymond 1. kutyád gazdinak...

Úgymond 1. kutyád gazdinak milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék mindent megtudni a kutya tanításáról és lelkéről hogy mindent megtanuljak mire jön a picúr :))

köszönöm



2013. jan. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Van nekem egy kutyás könyvem szinte az összes fajtáról le van írva minden. Tescoba vettem.


Barangolás a kutyák világában

Vannak elég érdekes dolgok benne. :)

2013. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Jane Fennel 2 könyve és Cesar Milen könyvei. Én ezeket ismerem nagyon sokan ajánlják őket.

[link] Ezeket a könyveket is jónak tartják.:) Sok sikert a kutyushoz!:)

2013. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Fennel művek, Korom Gábor - Neked ugatok! és dr. Szinák János könyvei. A tanításhoz pedig Vámosi-Nagy Nóra - Klikk! könyve a legjobb.

Ha mélyebben bele akarsz merülni még a kutyázásba, akkor Csányi Vilmos műveit is nagyon tudom ajánlani.

2013. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jan Fennel könyvei, Kyra Sundance 101 kutyatrükk, Cesar Millan is jó könyvben (én a sorozattól rosszul vagyok), és most láttam, hogy Victoria Stillvellnek is megjelent most egy könyve, szerintem az is jó lehet.

Korom Gábor könyve is nagyon hasznos.

2013. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!