Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak a piciket lehet...

Miért csak a piciket lehet kényeztetni?

Figyelt kérdés

Van egy labradorom. És szeretnék neki venni hasonló ágyat: [link]



de sajnos ilyen dizájn fekhelyek csak a kis töplincsektek készülnek. Meg vannak azok a szép nyakörvek, a tálak, a táltartók.... de sajnos nem lehet kapni nagy méretben.... Valaki tud olyan boltot ahol lehet kapni nagy kutyuknak is dizájnos cuccokat?


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. jan. 12. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
azért csak kisméretben lehet venni ezeket a "divat" cuccokat mert általában a kutyájukat táskában hordó plázapcsák vásárolnak ilyeneket... vagy a magányukban befordult idősebb nőcik akik ugy babusgatják a törpe kutyáikat mint egy kisbabát
2013. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fresnapfbe van bőrkanapé kutyáknak 40.000ért Bársonyszerű a fekvő része.
2013. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Minap láttam egy csivavát, amit/akit a gazdája felöltöztetett szőrmeruhácskába, és beletette a kis táskájába...
2013. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de Budapesten minden nagyobb állatos boltban lehet kapni nagy kutyáknak is efféle divat dolgokat. A másik része meg, ha belegondolsz az ilyen ágyak a kis kutyáknak se olyan picik. Szóval elég nagy helyet tudnak elfoglalni a lakásban hát, ha még egy nagy kutyára gondolsz, akkor annak mennyivel nagyobb kell. Na meg az ár. A kisebb fekhelyekért is elkérnek több 10ezreket. Lehet nincs rá igény egy 100ezres ágyra az üzletben, mert úgyse venné meg senki. Ha meg sehol nem látsz, akkor keress egy asztalost, aki legyárt ilyen faágyat.
2013. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy áruházak weboldalain nézz körül, és ha a pénz nem akadály rendelj külföldről vagy készíttess szakemberrel.
2013. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ez nem kényeztetés, mert a kutyát nem érdekli hogy melyik designer neve van az ágyán és hogy baldachinos-e vagy sem, meg a nyakörvére ragasztott strasszok színe sem. Ezzel magadat kényezteted - már ha ez neked tényleg örömet okoz.
2013. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

......hehe akkor cseréljük jó?:)


Nekem yorkim van de bizony alapos utánajárásomba került nem idióta színű pórázt, nyakörvet, később hámot venni,(valami elfekvőként sikerült kiképzőpórázhoz hozzájutnom, pici méretben hámmal, ami bár nagyon jól tartja magát cserére kéne még egy de eddig sehol:) fekhelye pedig 2 db pihe-puha barna színű pléd váltásban. Illetve Hurtta fekete - hála az égnek nem csak pirosban volt - overal és sötétkék pulóver....

2013. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám, mint az utolsónak. Szintén yorkshire terrierem van, és megőrülök, hogy kb. csak rózsaszín, cuki kis tüllös, szőrmés dolgokat lehet venni.

Viszont, ahogy már írtam nézd meg nagyobb üzletekben, de akár az auchanban, tescoban is van. Nem egy helyen láttam már. (legalább is Budapesten)

2013. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!