Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kuytám, nyolc hónapos,...

Van egy kuytám, nyolc hónapos, és lány. Nem értem, mert ha a lábamat odarakom neki elkezdi dugni. Általában a fiúk szokták dugni, nem? Help pls.

Figyelt kérdés
Az normális ha a 8 hónapos lány kutyám dugja a lábamat?
2013. jan. 12. 20:52
1 2
 11/20 anonim válasza:
83%
2-es hozzászóló,ha lány vagy a te nemi szerved is vérzik,akkor te is undorító volnál?Ha meg fiú vagy akkor a barátnőd nemi szerve :P akkor az undorító?Felháborítóak ezek a plázacica kijelentések!!!!
2013. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Dominánsnak érzi magát ezzel azt mutatja, hogy ő a falkavezér. Olvass utána a falkavezérségnek mert komolyabb gondok is lehetnek belőle. Csak követő lehet, ha ezt csinálja tiltsd le róla!
2013. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 picilany.zs válasza:
14%
ezzel semmi gond nincs lekel róla szoktatnod nagyon sok helyen előfordul egy kis szigor megoldja taníts neki parancsokat etetésnél használd a fekszik marad parancsot játéknál csak addig játszatok amíg te akarsz és amikor rá kattan a lábadra akkor két újjal egy kicsit koppints a fejére és mond h nem szabad egy kicsit idő igényes de rendbe lesz jah és a tüzelés is közre játszik feléd akar kerülni :)
2013. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem normális! Ez hatalmas tiszteletlenség feléd! Tessék szépen elfogadni, hogy bizony hiba csúszott a nevelésében és inkább javítsd ki! Kanoknál sem normális, ott is a dominanciáját mutatja a gazdának, azt, hogy nincs elég tekintélye.


De ha annyira fantasztikusan jól nevelted, kérlek csak arra válaszolj, hogy mindig, minden körülményben tökéletesen behívható? Nincs szaglászás, pisi behívás közben? Minden kutyával jól kijön? Sosincs agresszió?

2013. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A kutya előtt mindig van kaja? Nem mindig, mivel én iskolába járok ezért egy 5-6 óra alatt elfogy neki!!

Sétánál húz a kutya? Nem mindig!

A kutya rendesen behívható? Őő.. nem értem...

Ajtón/kapun ki lép ki elsőként? Valamikor ő, valamikor én!

Figyel a kutya arra, ha valamire azt mondod, hogy nem szabad, vagy csinálja ugyan úgy a dolgát, mint előtte? Néhány dologban.. És nem kérek ötbb kommentet az orovs megmondta, hogy jó -e...

2013. jan. 20. 13:06
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

egy kommentet még kapsz azért tőlem.

Minden kérdésre adott válaszod hibás, a kutyád nem tisztel, és ne is csodálkozz rajta... olvass utána a dolgoknak, mert ha a behívhatóságot nem tudod, hogy mit jelent, akkor én nem vagyok meglepődve azon, hogy a kutyád töcsköli a lábad, és hagyod neki...

2013. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 betti2493 válasza:
0%
mindenki hülyeséget irt :D kár h csak most kerestem ilyesmire rá :D nekem is van egy lány kutyum és vissza jön ha hívom. Érti mi az h nem szabad. Tudja hol a helye...igen szokta néha dugni a lábam minden tüzeléss elött. igy adja tudtomra h vmi lesz. hülye barmok -.-
2015. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 betti2493 válasza:
0%
ha szolok neki abba hagyja. sőtt szolnom sem kell. előfordulhat ez tüzelés elött. Állatorvostol tudom...semmi jele a dominanciának. és ez nem nevelés kérdése.
2015. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves betti2493!

Nyilván mindenki hülye csak te nem, de azért arra had hívjam fel a figyelmed hogy az értelmes kutyatartók mind az itt hasznos választ adók véleménye mögött sorakoznak fel. Nem mellesleg a szakirodalom is ezt támasztja alá. Jó lenne ha nem egy állatorvos véleményére hagyatkoznál kutyanevelési kérdésekben.. Azért köszönjük a hozzászólást.

2015. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 betti2493 válasza:
Fogos kérdés :) A legjobb az egészben hogy már nem egy könyv került ki ilyen problémákról ezeknek mi lehet az oka. Kutya pszihologusnak tanulok így tanultunk róla. De se baj. Dominancia akkor áll fent ez mellett ha morog mikor evés közben megzavarják. Ha rá szólunk de mintha nem mondtunk volna semmit. Ha hívjuk csak akkor jön ha szeretné. Ha éppen benti kutya felugrál az ágyra és a kanapéra de nem birunk ráparancsolni. Ellenségeskedik velünk. Azért köszönöm.
2015. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!