Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt az aranyszőrű Goldim....

Meghalt az aranyszőrű Goldim. Igazi Golden retrivert keresek. Kiskutyát keresek házhoz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Mivan?
2009. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Mi az hogy kiskutyát keresel házhoz? Milyen házhoz? És milyen az igazi golden retriever? Az előző nem volt igazi hanem mű?
2009. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ha nem tudtok értelmesen válaszolni maradjatok csendben.


Házhoz vagyis nem panelba- kertes házba. Igazi nem agyon tenyésztett fehérré és alacsonnyá vált kutyát. Nem olyat ami labradornak néz ki.

2009. aug. 28. 22:56
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát nézz körül tenyésztők honlapján...

Ha értelmesen fogalmaznál, senki nem kötne beléd.

2009. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Akkor fogalmazz értelmesen. És ne rakj kijelentő mondat végére kérdőjelt. Nem ők nem tudtak normálisan válaszolni. Amúgy meg ez nem egy hirdetőoldal, kiskutyát nézz a kutyás újságok hirdetésében, érdeklődj a MEOE-nál, vagy írd be a keresőbe hogy golden kennel... Mi nem tudunk neked kutyát adni.
2009. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat.


Akkor még egyszer valódi golden retrivert keresek. Melynek a kan marmagassága nagyobb mint az átlag 56-61 cm és tényleg aranyszínű. Tenyészőket nem tudok ezért kértem segítséget

Tolna illetve Bács megyében lenne jó.

A leendő gazdi ugyanis a két megye határán lakik.

2009. aug. 28. 23:07
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
golden retrievert ami úgy néz ki mint egy labrador???
2009. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mondom ami nem úgy néz ki. Mert mára már agyon vannak tenyésztve és a híres kennelek híres díjas kutyái olyanok mint a sima fehér labradorok. Bocsánat a tenyésztőktől de nekem ezek nem goldik.
2009. aug. 28. 23:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit kellett volna tenned, hogy beírod a google-ba, hogy golden retriever, és megnézed ezt az oldalt. Rengeteg tenyésztő van fent:

[link]

2009. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Érdekes erre a lap oldalra nekem egsézen mást dobott ki.

Beírtam!

Kösz.

2009. aug. 28. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!