Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne a legjobb megoldá...

Melyik lenne a legjobb megoldás a westie számára?

Figyelt kérdés
Van egy westie(lány) kutyám aki fél éves. És van két keverékem. A westie ő a lakásba van a keverékek(fiú-lány a fiú ivartalanítva) pedig az udvaron. A westiem nem jön jól ki a keverék lánnyal viszont a fiúval nagyon sokat játszanak, a lány mindig morog rá és elvonul. Most hogy itt lesz az iskola, azon gonodlkozunk hogy mi lenne jó a westienek, ha én míg iskolába vagyok kinn lesz a kan kutyával, vagy pedig az hogy benn egyedül a házba? A szuka kutyát addig elzárnánk a kennelbe, nehogy megtámadja. ÉS még 1 kérdés. Ha ivartalanítjuk a westie kutyát utánna már jól ki fognak jönni egymással? Nagyon örülnék neki ha egyszerre mind a hárommal játszhatnék, és nem lennének féltékenyek egymásra, mert én mind a hármat úgyanúgy szeretem.
2009. aug. 29. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem hagyni kéne hogy elintézzék egymás között, ezt pont te akadályozod meg hogy elzárod őket. Az enyémek is mindig újból "megbeszélik" a dolgot ha az egyik több időt tölt a lakásban és nem találkoznak. Ha meg nem megy akkor valószínűleg egy kicsit segít az ivartalanítás.
2009. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát az az igazság hogy a "felügyeletem" nélkül még nem voltak együtt. féltem mindkettő épségét. mivel a szuka kutyus van hogy nem csak morog rá hanem oda is kap. Pedig más kutyákkal jól kijön, de őt valahogy nem bírja elviselni, lehet azért mert ő már öreg (most lesz majd 8 éves) a westie pedig még csak fél éves, és ő még játékos
2009. aug. 29. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legjobb ha a westie a lakásban van egyedül és a másik kettő meg az udvaron még nem vagytok otthon.

A második kérdést szerintem egy állaotvossal beszéld meg.

2009. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
állatotvossal helyett állatorvossalt akartam írni
2009. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem úgy értettem, hogy felügyelet nélkül, hanem felügyeletettel kéne összeszoktatni. Ha sosem találkoznak akkor nem tudja, hogy a falkába tartozik-e, de ott van a házban mágis... De az ivartalanítás egyébként is jó ötlet. De attól még rangsor meg falka meg minden lesz.
2009. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt Westi kutyám.

Zorall egy kis jószág,bárki bármit mond nincs párja.

Vársz még fél évet,és mikor a "kiscsaj" felnőtt "nagylány" lesz,hidd el lerendezi a 8 éves "öreglányt" egy pár nap alatt.... :) Addig tartsd bent a lakásba végülis jön úgyis a hűvös idő,még kölyök,jobb neki bent a melegben. Tavasszal viszont eljön az ő ideje! :))

2009. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor jó :) köszönöm mindnekinek
2009. aug. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!