Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne számára a legjobb...

Mi lenne számára a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Családi okok miatt el kell utaznunk egy napra(reggel megyünk este jövünk) de kutya nélkül. 6 éves mentett yorkiról van szó még elég érzékeny, ritkán van egyedül és akkor is csak 1-2 órát, nem tudjuk mi lenne a számára legjobb megoldás most, 2 lehetőségünk van: itthon hagyjuk (kutyaajtóval a kertbe) vagy leadjuk napközibe. Az itthon hagyástól félünk, mert mi van ha kilopják a kertből? annyi ilyet hallani, és bár jó kerítésünk van de aki nagyon akarja simán elviszi. Ráadásul 12 órát egyedül...

Viszont ha leadjuk őt másnál akkor nagyon megfog ijedni, nagyon ragaszkodik hozzánk, és nála ez az "ott hagyás" már nem először fordult elő, nagyon érzékeny rá... és azért a házunk még is egy biztos pontot jelent neki.

Mi lenne a legjobb?


2010. jún. 30. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy segítőkész rokon szívesen bevállalná a csöppséget 12 órára. Nem egy nagy kérés, a kaját adjátok oda neki, mondjátok meg, hogy mikor mennyit, és hogy egyszer-kétszer vigye el sétálni a kutyát. Jó kutyázást!
2010. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vigyétek magatokkal ha megoldható ha nem akkor kutyapanzio vagy rokonok
2010. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A házba nem lehet, úgy hogy nem tud kimenni? Akkor mégiscsak otthon van. Nem tud esetleg alomra kakilni?
2010. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akinél leadnátok, az nem tudna aznapra átmenni hozzátok?

Így otthon is lenne, meg vigyázna is rá valaki.

(Már mi is voltunk ilyen helyzetben, de szerencsére a férjemnek van egy haverja, aki megfelelő mennyiségű kaja, süti, nasi és dvd film esetén vállal "kutyamegőrzést". :) )

2010. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismerős, rokon akire rá merném bízni nincs, érzékeny kutya, és sajnos az én köreimbe elég "egyszerű" emberek vannak, ő meg nem egy egyszerű kutya. Csak hivatalos megbízható kutya panzióba adnám. Bezárni nem akarom a házba, szobatiszta, alomra, pelenka, újság nem ismeri...
2010. jún. 30. 21:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy szuper kispanziót neki, ráadásul 10 perce tőlünk. Nekem ennyit megér hogy nyugodtan tudjak foglalkozni a holnapi fontos ügyekkel.
2010. júl. 1. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!