Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pincser kutyát büntetek,...

Pincser kutyát büntetek, bezártam a fürdőbe, ahová nem szereti betenni a lábát. Előtte megfürdettem, mert szükség volt rá és azt sem szereti.20 perce tart a bünti, kaparja az ajtót, visít. Kiengedjem vagy várjam meg, amíg lecsillapodik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 14:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Saját magad nevelted olyanná a kutyát, amilyen, szóval gondolkozz el rendesen hogy mit csesztél el.


A kutya csak akkor érti a büntetést ha közvetlenül a cselekvés után kapja. Hacsak fél perc telt is el már nem fogja megértetni. Változtass a gondolkozásmódodon, olvass utána a legelemibb nevelési módszereknek és csak utána csinálj bármit is a kutyáddal.

2013. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Fúj, de pofátlanok vagytok!!! Először is ez a "saját magam neveltem ilyenné" szöveg nagyon gáz és üres beszéd! Megszereztem a kutyát és elkezdtem dolgozni vendéglátásban napi 16-18 órát és még egy távkapcsolatom is van, úgyhogy nagyon sokat utaztam szabadnapjaimon. Magamra sem volt időm! A kutyát amint megkaptam chipet nyomattam bele, akkor már rögtön útlevelet kértem hátha elviszem erdélybe, mert évente egyszer oda is elutazom. Volt velem a balatonon oda saját kezűleg varrtam egy fényvisszaverő nyakörvet, bilétát gravíroztattam 2 teloszámmal és névvel. Az ünnepek alatt volt rá időm, sokat aludtunk együtt, bújtunk. Ő egy pincser, eddig is ideges volt, harapdált de azt játéknak fogtam fel. Még soha nem mart meg így, hogy a kezem beliluljon! Édesanyámat szájon harapta! Most id dolgozom hajnal 3-kor kelek. Fogalmam sincs, hogy egy idegbeteg kutyát hogyan kezeljek.
2013. jan. 15. 18:46
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Jéééézusom..... Te végig olvastad, hogy mit írtál le???? Már az elején kinyílt a bicska a zsebemben a "megszereztem" szó után, aztán jött a többi.... Mégis mi a jó büdös francnak "szerezted meg" ember, ha ennyit dolgozol és nincs időd rá?????? Mi a fészkes fenét gondoltál, mi fog történni????
2013. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem idegbeteg a kutya. Elhiszem, hogy kemény az életed, és kész vagy emiatt, de erről nem a kutya tehet. Amíg ilyen körülmények között kell élned, és nem foglalkozol rendszeresen a kutyával, nem lesz javulás.
2013. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, mi jutott most eszembe? Az a bizonyos közmondás a jóisten állatkertjéről és a kerítéséről.....
2013. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%

Az utolsó írásod alapján csodálkozol hogy idegbeteg a kutya? Te se lehetsz egy nyugalom szigete, akkor mégis a kutya hogy legyen az (pláne ez a fajta)?


Jellemző az ilyen gazdákra hogy az első válaszuk a többi amúgy helyesen válaszolót\kioktatót le hülyézni...

Csak azt nem tudom hogy akkor mégis minek teszik fel a kérdést ha nem fogadják el a választ, mert ők úgyis jobban tudják és nem bennük van a hiba...

És a problémájuk megmarad, de mégis ők tudják jobban...


Ha segítséget kérsz, akkor miért zárkózol el a megoldástól?

2013. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen, MEGSZEREZTEM. Csontsovány volt, oltás nélkül és a gyerekek ütötték. Mai napig ha egy gyerek hangos vagy szalad, a kutya nekimegy. Megszereztem és úgy gondolom még mindig jobb helye van nálam. Bármi történne vele nem sajnálnám a pénzem a gyógyulására. Ha kötekedni vágytok, akkor máshova kéne eltakarodni!
2013. jan. 15. 19:10
 18/24 A kérdező kommentje:
Az nem megoldást, hogy osztjátok az észt, amiért helytelenül fürdettem meg a széklettel borított mancsát. Az nem büntetés neki, hogy végigmasszírozom a testét. Utál fürödni, de a farkát csóválja ha a vizet a pocijára eresztem.
2013. jan. 15. 19:12
 19/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor szerinted kinek a hibája, hogy ilyen a kutya? Ez csak azért van, mert te nem vagy képes kezelni ezt a problémát, nem tudsz megfelelően bánni egy ilyen kutyával. Nem rá mondanám, hogy idegbeteg, hanem inkább rád! Lehet, hogy jobb helye van nálad, mint ott, ahol éheztették (bár megkérdőjelezném, hogy nem-e csak a kis fejedből pattant ki ez a sztori), de ha így állsz hozzá az egészhez, a "jó hely" fogalmától nagyon messze van a lakásod. Ahogy te is a jó gazdától. A kutyát hibáztatni mert a gazda elrontja a nevelését, ez szép.
2013. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
A kutya a gazdáját tükrözi vissza...
2013. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!