Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Költözés miatt oda kellet...

Költözés miatt oda kellet adni másoknak a kutyámat ennek mér egy éve hogy tehet magam túl rajta?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha nagyon szeretted sehogy ezt tapasztalatból mondom.

Nekem 14 évesen gyámügy miatt kellett elajándékoznom szintén költözés miatt 7 éves gyönyörű cicámat,és mai napig nem hevertem ki,van hogy napi szinten eszembe jut.

Pl barátok közt-be minap ugyanilyen cica volt,sírás kerülgetett. Orvosi rendelőbe is láttam már ugyanolyat és nem bírtam ránézni.

Van azóta egy imádnivaló kutyám,már egyedül élek 21 éves vagyok,nagyon szeretem,de cicám iránti űr a szívembe maradt sajnos.

Könnyebb lesz,de mint halálesetnél is,elfelejteni sohasem fogod.

2013. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy némi bűntudat is van az érzéseidben? Talán mégis meg lehetett volna oldani, hogy a kutya is költözzön? Akárhogy is van, egy családi kedvencet nem könnyű elengedni.


Amikor anyukám meghalt, a 16 éves kutyájának kellet új gazdát találnunk (nem volt más megoldás, mert én akkor hajón dolgoztam). Szerencsére egy német család elvállalta, a kutya boldog és ők is vele, de azóta is bűntudatom van, hátha mégis tudtunk volna más megoldást találni...

2013. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha gyerek még pl nincs más megoldás,csak amit a szülő mond sajnos..

Nekem sem volt választásom,különben talán még mindig itt dorombolna mellettem,felnőtt fejjel más,kirúgtak egy albiból a kutyám miatt segáz keresünk egyet ahol fogadnak.

De gyerekként nem dönthet az ember,pedig én is mindent megpróbáltam,de ez már nekem is túlment a szülőkön.

2013. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy! Kegyetlenség és értelmetlen megválni egy kutyától egy költözés miatt! (Nem ismerem a körülményeket de )Ahoz, (pl) h én megváljak a kutyámtól egy ilyen indokkal, ahoz lekéne égnie a háznak és a híd alá kéne mennem lakni. Máskülönben biztos nem adnám oda senkinek semmi pénzért, vagy hagynám h elvegyék.

Ha már megtetted késő bánat! Egy ilyen hibát nem nagyon lehet elfelejteni!

2013. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
nekem is elég csúnya úton kellett megválnom egy befogadott, öreg kutyámtól. sosem fogom elfelejteni. évekig nálam volt, gondoztam, ápoltam, (úgy került hozzám, hogy mire elkezdtek előjönni nála az öregséggel járó betegségek, hirtelen a régi gazdája nemszerette, tudjátok), a lényeg hogy hozzámkerült évekre, végül elvették tőlem, és isten tudja hova került. bennem is motoszkál, hogy talán harcolhattam volna érte többet, de törzskönyv igazolta, hogy nem az én kutyám, pedig én voltam a gazdája. sosem felejtem el azt a bánatos szempárt, amikor elvették tőlem. ez 2 éve volt, azóta is rendszeresen könnybelábad tőle a szemem. van még ugyan egy másik kutyám, viszont ő első perctől kezdve a másik kutyával nőtt fel, vele szocializálódott, így ő is megtört, azóta valami eltünt a szeméből, amit 1000 másik kutya sem tudna pótolni.
2013. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Jaj utolsó nagyon sajnálom! Kik vitték el és miért?
2013. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a régi gazdájának az apja. részletekbe nem mennék bele, elég annyi, hogy egy durván szociopata családról van szó..
2013. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok csinálhattam bármit nem tarthattam meg!!
2013. jan. 17. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia gyerekkoromba betévet hozzán egy újfullandi kiskutya nálunk volt néhány hónapig csak sajnáltuk megkötni és elajándékoztuk met akkor még nem volt kerítésünk én is gondoltam rá mindig sose felejtem ell a kis úszóbajnokunkat ha majd lesz kertes házad kerítéssel akkor tarthac akármilyen kutyát vagy próbáld meggyózni a szuleidet vegyenek neked egy kis újfullandit igaz nagyra nó és sokat kell ápolni a szóre miet de beéri kevés mozgással is így bérházban is elvan vagyis panelben tessék it egy videó róle

http://www.youtube.com/watch?v=AslHqZ8HdII

2013. jan. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!