Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etetitek a kutyátokat/ku...

Mivel etetitek a kutyátokat/kutyáitokat?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek írjátok le azt is milyen fajta, és mennyi idős a kutyus.
2013. jan. 17. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Uszkár, 5 éve, Brit Premiumot eszik.

Most csak a száraz tápot kapja, mert fogyózik, de ha már lefogyott azt tervezem, hogy maradékot kap még mellé. Egyedül élek, és képtelen vagyok egy személyre főzni, mindig túl sok kaját készítek. Tudom hogy ez szégyen és gyalázat, de elég sok kaja landol nálam a kukában. Innentől nem fog. :)

2013. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

BARF (nyers) étrend szerint etetek.

Szarvas nyesedéket, pulyka farhátat, turmixolt zöldségeket, tojást, belsőséget, gyógynövényeket, olajakat, zöldkagylót egyéb kiegészítőket kap :)

1,5 éves bullmasztiff.

2013. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csirkefarhátat,csirkemellet,csirkeszárnyat és naponta még kap 20 dkg gépsonkát mert szereti.
2013. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pro plan táp, terra canis vagy lukullus konzerv, néha főzök nekik (rizs, zöldség, hús). Szoktak kapni velőscsontot.
2013. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
nyers hús, zöldségek. Izületvédők. Hihetelenül jó kondiban vannak, gyönyörűen lehet rájuk izmot épiteni, dolgoznak rendületlenül télen-nyáron, és soha nincsenek felfujódva, nem allergiásak, egészségesek mint a makk. Dobermannok, 3-9 évesig.
2013. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1 éves amstaff, Royal Canin CC-t eszik
2013. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
9 éves keverékem van és maradékot eszik. A tápot mindig meghagyta.
2013. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

10 hónapos skót juhász Brit prémium

4 hónapos tacskó Brit Care puppy


kizárólag ezzel etetek.....

2013. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 2 éves és egy 1,5 éves mudi. BARF-étrend szerint etetem őket.
2013. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Látom van aki nem ragaszkodik a száraz eledelhez, ez megnyugtató számomra. Ugyanis az én két kutyám rá se bagózik egyik fajta "tápra" sem. Hiába próbálkoztam bármelyik fajtával (Acana, Eukanuba, még az olcsóbbakat is megpróbáltam Chappi, Darling), nem kellett nekik. Azért is próbálkoztam, mert sok helyen olvastam, hogy ezekben benne van minden, amire egy kutyának szüksége van, de miután 2 napig nem ettek belőle , és harmadnap sem kellett nekik inkább az ebéd ha az táp, akkor már majdnem sírva fakadtam, és mondtam én nem éheztetem őket tovább. Azóta ők is mindenféle csirke, vagy pulyka "alkatrészeket" esznek, amihez főzök nekik rizst, ha én eszem valami gyümölcsöt, akkor általában kunyerálnak belőle, de gondolom egy kis alma, banán stb. nem árt nekik. :) A szőrük szépen csillog, sosem voltak még betegek, energikusak, de kicsit aggódom, hogy nem szegényes-e a táplálékuk így? Kellene valami vitamint adnom nekik?

A táp utálatuk ellenére mindig tartok itthon kisebb mennyiséget, ami általában egész nap ki van téve, és megfigyeltem, hogy a főtt étel után szívesen ropogtatnak belőle pár szemet. Ez miért lehet?

2013. jan. 17. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!