Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen egy kan németjuhász...

Mi legyen egy kan németjuhász neve?

Figyelt kérdés
Nekem elsőnek ezek jutottak eszembe: Rex,Jax(Dzseksz).De nyálas neveket, pl: picur,mazsi stb nem kérek :DD Előre is köszönöm mindenkinek!

2013. jan. 18. 00:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Károly
2013. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
Szomszédéké Helmuth.
2013. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%

BRÚTUSZ.

Egyszer a dizsiből egész hazáig elkisért egy ilyen kutyu.

Csak úgy mellém szegődött, és út közben ezt a nevet adtam neki, nagyon passzolt hozzá. Hazaérvén kapott egy nagy adag macskakaját (macskáim vannak) megette, majd se szó se beszéd elviharzott. Most mindíg tartok a konyhaszekrényben egy nagy kutyatápot is hátha, de nem találkoztam vele azóta :(

2013. jan. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Cézár, Odin, Gottfried (Goddy), sőt Lothar.
2013. jan. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
0%
dzsordi!
2013. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
27%
Mexx,Cézár,Edward és Zara. :)
2013. jan. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Gary.Chester,Danny,Lucky,Frankie,Vinny,Sunny
2013. jan. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Apolló, Zeusz, Néró, Aramis, Ali, Bajnok, Dáriusz, Báró, Szultán, Mancs, Brúnó, Rocky, Rufusz, Leó. Kb. ilyen neveket szoktak adni. A mi németjuhászunk egyszerűen Hékás volt. :D
2013. jan. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Jázi&Csenge ***** válasza:
83%

Rex-ből nagyon sok van, szerintem keress egy kicsit különlegesebbet. A Brutus nagyon jó, akár lehetne Bruce, Bosco, Blanko, Brandon, Burkus, Buster, Byron, Brian, Casanova (Nova), Carlos, Castor, Caston, Don, Duncan, Greg(ory), Elvis, Jonathan, Junior, Jerry, Harry, Hektor, Hutch, Jasper, Lord, Lennon, Lipton, Nelson, Oliver, Newton, Orpheus, Pheobe, Oscar, Teó, Tequila, Ramses, Scott, Tyson, Rambo, Zebulon, Zénó, Zéró, Silver, Sullivan, Sonny, vagy Boss is. Az előző válaszolók által említett nevek közül még ezek tetszenek: Apolló, Zeus, Darius, Néró, Rufus, Aramis (akkor már az Athos, Porthos és D'Artagnan sem rossz :D).

Egy nj-nek mindenképpen valami "impozánsabb" nevet adj, és mit szólnál ahhoz, ha már a fajtánál vagyunk, hogy keresnél valami tulajdonságot, ami illik hozzá, és azt lefordítanád németre? Igaz, a német szavak nem éppen tipikus, jól hangzó "kutyanevek", de hátha találsz egy jót. ;) :)

2013. jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%
Az én németjuhászom: Koppány a szomszédé : Elnök úr.
2013. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!