Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen egy kan németjuhász...

Mi legyen egy kan németjuhász neve?

Figyelt kérdés
Nekem elsőnek ezek jutottak eszembe: Rex,Jax(Dzseksz).De nyálas neveket, pl: picur,mazsi stb nem kérek :DD Előre is köszönöm mindenkinek!

2013. jan. 18. 00:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%

hát, szerintem a Rex, Cézár, Brutus, Néró nevek annyira gyakoriak, hogyha látok egy nj-t az szinte biztos, hogy így hívják. Szerintem válassz egy sokkal jobb, egyénibb nevet, amit nem talál ki minden második ember.

egyik ismerősöm Nj-jét Béni-nek hívják

Annyira nem nagy szám név, de más nj-t nem ismerek akit így hívnának.

Vagy, volt egy Szultán nevű nj is.

Vagy Johnny. De, amúgy ,azt is jó, hogyha mondjuk német férfi neveket nézegetsz, és hátha megtetszik egy.

Én a kutyámat a gyűrűk urából neveztem el,és egy tünde neve van XD Akkoriban(és még ma is) nagyon nagy Gyűrűk ura fan voltam:P

De a nevét nem írom le, mert az ő neve a filmben nem szerepelt, csak a könyvben, és még egy embertől sem hallottam ezt a nevet, sőt, mindenkinek nagyon tetszik, és nem tudják, hogy honnan van, csak én, meg a közeli barátok:)

De amúgy, tényleg, akár egy könyvből is elnevezheted, egy szereplő neve, egyik ismerősöm egy Stephen King könyvet olvasott, amikor megvette a kutyáját, és a könyvben szerepelt egy lány, Akiről a kutyáját elnevezte:) Az ötlet bárhonnan jöhet

2013. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
80%
Ja, elfelejtettem, pedig leakartam írni, hogy a szomszédunk német juhászát a szomszéd(aki egy humoros figura) elnevezte Portásnak, és mindenkinek, aki jön hozzá azt mondja, hogy gyere nyugodtan, a portás beenged:D
2013. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Argosz, Szultán.
2013. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ha tudtok meg jó neveket írjatok.Még nem döntöttem el mi legyen a neve :)
2013. jan. 19. 17:22
 15/33 anonim ***** válasza:
Az egyik oszt. társamnak a németjuhászát Adolfnak hívják, az egyik ismerősömét pedig Wolfnak (Rolfnak v. Wolfinak szokta becézni). Remélem segítettem. :)
2013. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászomnak Rexi volt a neve, de nagyon tetszik a Teó és az Igor is! :)
2013. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon-nagyon tetszik a Riley név (ejtsd: Rájli :D)
2013. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
az osztálytársam volt nj je Sherlock volt, a mostani Timó. majd írd meg hogy döntöttél!
2013. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ja, és a Charlie is jó név. (az eddigi utolsó előtti vagyok)
2013. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
Adolf, Otto, Arnold, Udo, Alex, Max
2013. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!