Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit évő legyek?

Mit évő legyek?

Figyelt kérdés

Van két kutya az utcánkban akiket szemmel láthatóan éheztetnek. Elötte is volt két kutya őket is éheztették de eltűntek most megint van két kutya akik szint úgy éheznek mint az előzőek. Írtam egy állatvédő szervezetnek de nem csináltak semmit a kutyák meg egyre vékonyabbak,és úgy fallják az üres kenyeret... :S álltalában azt szoktam nekik vinni...nekem sincs úgy sajnos hogy tudjam őket etetni...

Arra gondoltam hogy bedobok egy levelet amelyben megkérem őket hogy etessék a kutyájukat és amennyiben ennek nem tesznek eleget úgy megteszem a szükséges intézkedéseket.

Ez milyen ötlet?


2013. jan. 18. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az Állatvédőrségnek facebookon, ők ki szoktak menni, esetleg küldj nekik fényképeket is, hogy hiteles legyen. Csak kréek minél előbb, ne szenvedjenek szegény állatok:(
2013. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állatvédőrségnek írj!!

Vagy fb-on, vagy itt:

[link]


Minél előbb, pontos adatokkal!

2013. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.El is küldtem a levelet.
2013. jan. 19. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!