Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi hatásos kullancs ellen? 4...

Mi hatásos kullancs ellen? 4 hónap alatt 2 kutyából 926 db, Scalibor mellett!

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 évben 3 kutyát fogadtunk örökbe, kettő kint él, szabadon (a 3. lakásban). A két kint élőnél nem tudunk a kullancsokkal megbirkózni (a harmadiknál semmi gond, évente 2-3 db). Próbáltunk már sok mindent, spot-on, nyakörv: Frontline, Advantix, Biospotix, Duobond, Killtix, Scalibor (kb. ebben a sorrendben). A kullancsok hemzsegnek. Most utoljára Scalibor volt rajtuk,2012. 08.24-én, fürdés után két nappal raktuk rájuk, az első napokban biztos, hogy nem áztak meg. Kb.3 hétig minden OK. Volt (gondolom a hőség miatt), de 2012. 09.20 óta (azóta írom a napi „termést”, az előző időszakokban is rengeteg volt) a mai napig (2013. 01.19) 926 db kullancsot szedtem ki a két kutyából! Mindemellett hálát adok az Égnek, hogy nem lett semmi bajuk, de jó lenne valami ár-érték arányos termék, mert márciusban jön az újabb főszezon. Mit rakjak rájuk?

2013. jan. 19. 23:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok: ezúton szeretném megköszönni mindenkinek a segítő szándékát, de az együttérzést is! Hááát majd próbálkozom. Pl.: Foresto, zöld lötyi: nekem új. Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 22. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!