Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer panelba?

Német boxer panelba?

Figyelt kérdés
Csak véleményt szeretnék erről, akinek van panelban, vagy azok akik ellenzik ,h panelban legyen... köszönm előre is
2013. jan. 21. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

nekem két boxerem van, igaz 3 hektár területre... Nos, elég mozgás igényes kutyák, bár az én fiú kutyám eszik, iszik, elvégzi kisdolgát, és akár képes egész nap aludni, de rá is rá tud jönni az öt perc, akkor viszont 2 óráig rugdalni kell neki a focilabdát :) A lány kutyám nagyon eleven.

Végül is természet függő, de összességében az összes boxer nagyon energikus kutya... Panelba akkor ajánlanám ha legalább napi 4x-5x letudod vinni futni.. Végül is ha kiskora óta azt szokja meg, nem lehet vészes, de én mindig azt mondom kutya lánc nélkül kertes házba! :)


Panelba inkább egy tacsi vagy kisebb testű kutya. :)

2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A boxer családi kutya, imádja az emberek közelségét :)

Megfelelően lemozgatva nem rombol. Nem véletlen, h pl. a Noé is leginkább lakásba v max. családi házba kinti-benti kutyának ad boxert :)

2013. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
természetesen olyan szempontból hogy télen nem egy láncon fázik megkötve az udvaron támogatom.. de meg kell futtatni!
2013. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
elsőt és harmadikat is én írtam, és még hozzá fűzném, hogy fogadj örökbe :) Sok jót tennél vele!
2013. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk viszonylag nagy a lakásunk és Rex és Herkules megvannak :) de igazából napi kb 10x viszem ki őket, nagyon sokat mozognak :)
2013. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
természetesen, mert minden kutya akkor érzi jól magát ha a gazdája vele van mindig, ez a jó abban ha a kutya lakásban van. A napi 10 x szép teljesítmény.:)
2013. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes lakásba! Persze kellően le kell fárasztani fizikailag és szellemileg is, ami nem kevés munka, de ha kertben lenne, akkor sem kerülne kevesebb időbe. A boxerek család centrikus kutyák, alapvető igényük, hogy mindig a gazdájuk és a család közelében legyenek, kertben tartásra nem is ajánlott igazán.
2013. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hàt sajnos 3x tudnam levinni es abbol 1x egy nagyobb setara... :-/
2013. jan. 21. 21:03
 9/21 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy mennyire tudatosan foglalkoznál vele a hosszabb sétáknál, mennyire minőségi időt töltenél el vele. Fél-egy óra intenzív szellemi fárasztástól, tanulástól, gyakorlástól, sportoktól, más kutyákkal való játéktól jobban elfárad a kutya, mint 3-4 óra futtatástól.
2013. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagyobb séta időben?
2013. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!