Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Chorkie-nak mennyi jelentő...

Egy Chorkie-nak mennyi jelentősége van Mo. -n?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Amíg az FCI nem ismeri el, addig nem lehet kutyafajta! De mikor megláttam egy képet róla, első reakcióm: te jó isten de randa! Szerintem van elég keverék kutya az országban a menhelyeken! :(
2013. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Kiráz a hideg az ilyen "dizájnerkutyáktól". Rettenetes.
2013. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

9#.igen képzeld,hogy kvára de véletlenül jött össze;)

ugyanis nem ez volt már az első tüzelése,tudtunk rá figyelni-vigyázni,soha nem volt még ilyen. a yorki nincs házban, odakintre van szoktatva csak estére-éjszakára van bezárva a pincébe ahol neki saját kialakított helye van,ugyanúgy mint a csivavának. Csak a csivava nappal mindig a házban van csak aludni visszük a helyére;). És ugyebár egy kutya 3hétig tüzel tudomásom szerint.Rhadtul figyeltünk a csivavára még estére is benthagytuk onnantól kezdve,ahogy megláttuk a tüzelés első jelét.3 hétig egyfolytában ez volt. a yorki közelébe se ment és 3hét után már talán úgy gondoltuk,hogy biztos hogy vége ennek a ciklusnak és ugyanúgy levittük estére a helyére.

2013. jan. 22. 21:23
 14/18 A kérdező kommentje:
Ennyi. a dolog,teljesen véletlenül volt,mert oké megértem,hogy elkezdesz kioktatni ha szartam rá az egészre,vagy direkt pároztattam őket. Igen képzeld, minden vágyam volt a másfél éves csivavámnak korcs kölyköket csináltatni,főleg úgy,hogy azzal is tisztában vagyok,hogy a nagyobb részüket császározni kell:)
2013. jan. 22. 21:23
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
miért nem ivartalanítottad az első tüzelés után?
2013. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%

Sőt vemhesen is lehet,gyakorlatilag az utolsó napokig.

Azt szeretted volna megtudni tulajdonképpen,hogy el tudod-e adni a véletlenül beesett kölyköket?

2013. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

Akinek nem inge....Kiforgatod a szavaimat, és magad ellen teszel "beismerő vallomást".....


Bakkaer, van egy szukád és egy kanod és a tüzelésről annyi a tudásod, h talán 3 hétig tüzel????


Van egy jó hírem (ami a többiek is mondtak már), vemhesen is lehet ivartalanítani.

2013. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
yorki kinti kutya, és éjszakára a pincében van??????????????? uristen!!!!!!
2013. jan. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!