Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg, többi...

Samir kérdése:

A kutyám nagyon beteg, többi lent?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek van egy fél éves pincser kutyám és már 1 napja nem eszik semmit és folyton hányik , ma éjjel is hányt folyamatosan, még a tejet sem issza, mit tegyek ????

2013. jan. 22. 07:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7.válaszoló vagyok, csak kiváncsiságból kérdem miért lettem lepontozva?
2013. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Detto...:)

Ha ez kellett az "utolso rantashoz", am legyen...

2013. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elnézem, mindenki le lett pontozva, már akinek valaki előtte megadta a zöld-pacsit!

Egyébként érdekes módon a saját válaszaimnál szinte sosem látom, hogyan lettem pontozva, de nemcsak ebben a kategóriában. Nem tudják mi lehet az oka?

2013. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy nem erkezett meg kello szamu ertekeles...

Egy kerdesnel sem latod?

2013. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
Elvétve szoktam csak látni a pontozás eredményét, pedig tudom, hogy esetenként van aki zöld-pacsit, van aki mást nyomott, mégsem látom az eredményét, max. másnap reggel a toplistán tudom leszűrni a napi teljesítményem eredményét.
2013. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Köszi a felvilágosítást én még viszonylag új bagyok eddig az se tünt fel hogy van toplista:-)
2013. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*vagyok
2013. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szivesen, minden jót neked!
2013. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

2. vagyok. engem is lepontozott valaki.(biztos ezt a válaszomat is le fogja pontozni a "pontozó függő"

)A toplistát hol lehet megnézni?


MI A HELYZET A KUTYUSSAL???

2013. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Toplistát találod:

Főoldal, balról a témafelsorolásnál utolsó előtti. Ha rákatt, akkor a te helyezésed mutatja, témakörönként, ha azon belül az összesenre katt, akkor az összes hozzászóló és regisztrált közötti helyedet mutatja. De ugyaníg meg tudod nézni, kategóriánként is.

2013. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!