Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, hogy a kutyusok...

Mit tehetnék, hogy a kutyusok jobb helyre kerűljenek egy igénytelen állatkínzó szomszédomtól?

Figyelt kérdés
Én egy bérházban lakok és van egy szomszédom,akinek van vagy 4 kutyája meg 2 macskája... Ezeket a nap 24 órájában bezárva tartja egy mindössze 35 m2-es pici lakásban, egyáltalán nem hordja le őket, ott pisilnek, meg piszkolnak a lakásban és emiatt nagyon büdös van a folyosón is... Se be oltatva nem voltak soha és csippeltetve nincsenek... Próbáltunk beszélni vele, de azt mondta se beoltatni, se csippeltetni nem fogja, mert úgyse hordja le őket... Ja és rengeteget ugatnak a kutyák, ilyenkor mindig hallani, hogy rájuk üvölt és üti őket... Oda vágja, meg rugdossa szegényeket... A nő egyébként alkoholista... Miskolci vagyok, mit csináljak?

2013. jan. 22. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy sikerült intézkedni, kedves tőled, hogy ilyen figyelmes voltál :)
2013. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Muszaly volt szegeny allatok miatt... meg amugy is szeretem a kutyakat nekem is van ketto... az az alkoholista egyszer az en kutyamat is bantotta... betorte a fejet... ezert is leptem... amugy is elitelem az ilyen allatkinzokat, mint az a no :)
2013. febr. 17. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!