Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mad Clan kennelről valki írna...

Mad Clan kennelről valki írna nekem aki már vett onnan kutyát mert szinte nem találok semmit az oldalukon csak képeket. Hol van? Személyes vélemény? Stb.

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 23:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A jóindulatból és a helyesírásból kiindulva én is sejtem ki lehetsz...no pain no game, ugyi? :-D
2013. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Elérhetőséget tud valaki, ha már ennyien ismeritek?!
2013. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Czirok Péter válasza:
100%
Sziasztok én volnék Mad és nem tudom te ki lehetsz kedves cimbora de biztos megsértettelek vagy nem tudom miért állítasz rólam valótlanságokat.2éve nem volt nállam kölyök előtte meg vagy 5 évvel nem szóval ha ez szapórítóság hát tök jó vagyok :D madpitpeti@gmail.com on elérhető vagyok
2013. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem volt kölyök? :D oké ha te mondod :D minden második korcs pit tőled van a környéken ne nekem mutasd be magad :D 5-10000 ft ért adtad a kutyákat.
2013. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

na jó, most vagy én vagyok hülye vagy ennek semmi köze a lelkiismeretes tenyésztéshez..

nézzétek ezt a pedet. én bevallom, nem vagyok egy szakember, de ez alapján nekem az jön le, hogy a kutyust a saját apja fedezte be...

[link]

2013. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14. Mátéka, ne kavarj már itt is, nem elég hogy kavartad a xart Mad volt anyósáéknál a boltban? Fogadott apáddal mi van?
2013. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

15.


Nézz utána a "vonaltenyésztés" fogalmának...


Vannak ennél cifrább pedek is...


[link]


A pit bull történelem egyik legjobb tenyészkutyája is egy ilyen apa-lánya párosítás volt.


[link]

2013. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

hát persze, ha nem hal meg pár év után valami genetikai betegségben, akkor lehet jó kutya..

csak ugye a beltenyésztésnek elég sok árnyoldala van és az én lelkiismeretem nem nagyon engedné, hogy nyomorékokat gyártsak halomra csak azért, hogy aztán kifogjak 1-2 mutatós példányt.

2013. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A kültenyésztésnek is ugyanúgy vannak árnyoldalai. Ahhoz hogy sikeresen tudj rokontenyészteni, ismerned kell a vonalat és nagy gonddal kiválasztani a párosítást, valamint szigorúan kell szelektálnod.


A rokontenyésztés értő kézben nagyon jó tud lenni. Ahogy mondani szokták, olyan mint a borotva, mesterborbély csodákat művel vele, míg egy majom csak összekaszabol.


A degenerációról meg annyit, hogyha a vonal bírja, akkor kb. ugyanolyan eséllyel lesz benne nyomorék mint kültenyésztés esetén.

2013. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!