Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. össz-vissz mennyibe kerül...

Kb. össz-vissz mennyibe kerül Kanadából Magyarországra szállítása egy nagytestű kutyának? (legyen 40kg, attól függ, addigra mekkora lesz) Repülőn.

Figyelt kérdés

Tudom hogy működik mi kell hozzá nagyjából, de az árakat nem tudom.

Mert akkor lehet nem is veszek kutyát... és még azt sem tudjuk mikor megyünk vissza magyarba.


2013. jan. 23. 05:37
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat... :(

Akkor ezek szerint ne vegyek kutyat ugye?

Mondjuk ha az utazast kibirja... en meg a szallitasat nem birom :DD akkor :D

Mennyi az a 1200 font?Hany forint? kb... vagy dollar...

2013. jan. 23. 09:03
 12/31 anonim ***** válasza:
a font drágább mint az euro
2013. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
ja mondjuk valaki írta Angliát az elég necces mert ott karntén is van és titer vizsgálatot is kérnek. Ami nem Egysült királyság oda már elég jól utaztathatók az állatok!
2013. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Nem font volt, eurot mondtak. Nem tudom mennyi az euro most. De sztem a kanadai dollarnal tobb. Ezutan mar nem szamolgattam, mert ha megerte volna, meg talan-talan elgondolkodtam volna rajta.

*Az arak tajekoztato jelleguek, ha hazudok, a legitarsasag is hazudik.:)))

2013. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem jol tudod, tavaly januar 1 ota nincs karanten, de sok ergyeb massnak kell megfelelni. Ha erdekel vkit linkelek.
2013. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Magyarországról az USA-ba szállított kölyök kutyáról tudok (8-9 kg lehetett). $1500, kb. 335.000 Ft.
2013. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Bocsi, megint en vagyok, az angliai.

Ha nincs meg meg a kutya, ne ott vegyel!

Apamek Kanadaban elnek, nagyon hosszu az ut. Veszelyes azert ez a nyugtatozas. Es szerintem nincs is kozvetlen jarat, de ez nem biztos!

2013. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
karantén van csak nem úgy mint régen. Most adott el ismerősöm két kölyköt. Fél évet kell várni még utazhatnak igaz otthon vannak a kutyák és két titer vizsgálatot kérnek. A másik ismerősöm meg Floridába volt nyaralni kutyával ő utastérbe szállítva kb.40 ezer forintot fizetett ezért mertem írni. Az árak mindenhol másak ezért kell érdeklődni!
2013. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenkinek!

Tenyleg az euro jel volt:D (beirtam googleba :)) )

Oke, egyenlore nem veszek kutyat :SSS

De az is lehet majd ha egyszer haza megyunk hogy kesobb megint vissza jovunk... majd meglatjuk.

2013. jan. 23. 09:18
 20/31 A kérdező kommentje:

Fuh :DD most akkor mi legyen... :D

Mert latom hogy utolso valaszolo 40 ezer forintot ir, de lehet mert 8-10 kg allat volt pongyasz kent.

Majd meg meglatjuk mi lesz... par nap eldolik veglegesen.

2013. jan. 23. 09:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!