Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. össz-vissz mennyibe kerül...

Kb. össz-vissz mennyibe kerül Kanadából Magyarországra szállítása egy nagytestű kutyának? (legyen 40kg, attól függ, addigra mekkora lesz) Repülőn.

Figyelt kérdés

Tudom hogy működik mi kell hozzá nagyjából, de az árakat nem tudom.

Mert akkor lehet nem is veszek kutyát... és még azt sem tudjuk mikor megyünk vissza magyarba.


2013. jan. 23. 05:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Elhiszem, ha mondod, csak nem ertem.

Nekunk nem volt semmi ilyesmi. Utlevel, chip, 21napnal regebbi veszettseg elleni, 72oran beluli orvos altal igazolt feregtelenites, asszem. Ismerosom is hozott ki nagytestu kutyat, siman, bar ott a franciak szivoztak az orvosi alairas korul. Bar egy kis font megtorte az ellenallast...

2013. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%
Barátnőm a boxerját vitte volna magával ciprusra. Az útlevél olyan 20-30 000 Ft. volt. A kutya "repülőjegye" 75 000 Ft. lett volna. Ez még nem is olyan vész, csak az volt még a gond, hogy fapadoson nem lehet állatot szállítani, csak egy bazi drága légitársaságot talált aki ezt vállalt, így a saját jegye is sokkal de sokkal drágább lett volna. Összességében olyan 150 000-ből jött volna ki (az útlevél árán felül), hogy vigye magával a kutyit, végül nem vitte. Pedig ciprus még nincs is annyira messze.
2013. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Én az USA-ba szoktam menni két évente kb és viszek 5-6 kutyát. Alapból a boxot kell megvenni plusz felárat kell fizetni súly arányában. Ha te is a gépen vagy akkor viszonylag olcsó én egy kutyára (20-25 kg) szoktam fizetni kb 40-50 ezret. Viszont ha nem vagy a gépen akkor cargo céggel kell szerződnöd ez szintén függ a kutya súlyától 10 kg kb 150 ezer (itt ők adják a boxot ami 25-30 ezer a boltban bár ők nagy tételben veszik és számlázáskor olyan 5-6 ezret számolnak rá... szóval kemény haszonnal dolgoznak) Plusz a kutya mérete pluszban döntős ugye... szerintem 40 kg még nem gáz de ismerősöm mikor tavaly a komondorát vitte ki az USA ba kiállítani bérelhetett egy csomagszállító repülőgépet és csak az odaút 1 millió körül mozgott majd ugye vissza ugyanennyi.
2013. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
azért egy útlevél messze nem 20-30 ezer... általában inkább 7-8 ezer (sőt pl nekem mivel minden kutyámnak van és a kölyköknek is oltási helyett automatikusan azt kérek a dokim már 5 ezerért adja)
2013. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Ez egy kanadai legitarsasag [link] ezt nezetek meg... majd google chrome-val forditsatok le.

Bocsi a helyes irasert, es koszonom mindenkinek.

2013. jan. 23. 18:59
 26/31 A kérdező kommentje:
vagy ez... [link]
2013. jan. 23. 19:00
 27/31 anonim ***** válasza:
En tavaly vittem ki magyarorszagrol new yorkba a kutyaimat, 2 angol cocker spaniel. 2 kulon boxban utaztak, gulliver iata-ban. A ket kutya utazasanak az ara 175 euro volt osszesen. American airlines-szal mentunk. Erre meg a hatosagi allatorvosi dij jott ra, asszem 5 e ft volt per kutyuli.
2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

A kabinban utaztak veled vagy mashol?

Hany kg voltak?

2013. jan. 23. 20:43
 29/31 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok: meg annyi hogy mi is a gepen utaztunk, cargoval biztos joval tobb lett volna.

Los Angelesbol Londonba british airways-szel lett volna 1000 font ugyanigy a 2 kutya, mert az agolok mas renszerben szallitanak stb, szoval minden fugg a tarsasagtol. Amugy nalunk egyik esetben aem volt kg ar, fix arat ajanlottak, lenyegtelen volt hogy cocker utazik vagy egy malamut. Usv

2013. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Es amit linkeltem azon az van hogy max 32 kg lehet??

Vagy mar 32kg-tol $105

2013. jan. 23. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!