Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha amstaffnak keresnétek...

Ha amstaffnak keresnétek olyan kutyaruhát, ami meleg, is, a hasat is védi (szuka kutya), meg esőben is használható, neadjisten kivehető bélésű, hol keresnétek?

Figyelt kérdés

Külön pulcsi + esőkabát kombó is jó, de valahogy meg kell oldani a kérdést. Ha a lábait is védi valamennyire, legalább a mellsőket, az még jobb.

Életemben először van fázós kutyám, azt se tudom, merre induljak, egy óra google után sem érzem magam sokkal okosabbnak... :) Fressnapfba be fogok nézni, de nem tudom, milyen ott a választék, meg nem érdemesebb-e készíttetni valakivel (és ha igen, kivel)...



#amstaff #kutyaruha #Staffordshire Terrier #kutya pulóver #kutya esőkabát
2013. jan. 23. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha veszel akkor Hurtta-t. A legjobb.

De készíttetni is lehet, akkor olcsóbban megúszod.

2013. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huh, igen, kicsit húzós, pedig tényleg ilyen kéne... :) Egyelőre maradnék valami elérhetőbb árúnál :)
2013. jan. 23. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Én vele készíttettem tavaly olyan 5000 Ft körül, border collienak - lehet h egy staffinak picit több az anyag miatt:

[link]

Nekünk ilyenünk van tőle: [link]

2013. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Látom már írták,hogy HURTTA. Tényleg drága, de valóban tartós és akár élethosszig is kiszolgál.Mivel már több, mint fél éve használom, csak jót tudok róla mondani.


Viszont ha ez nem megy, akkor tényleg keress valamilyen ügyes varrónőt, mert többnyir használhatatlan vackokat lehet kapni aranyárban.


Ha viszont vég

2013. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekünk innen van, méretre készített:


[link]


és így néz ki benne a kutyám:


[link]

2013. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondtam én is :D
2013. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Körbenéztem Fressnapfban, és több kivehető bélésű is volt emberi áron, szerintem veszünk egyet holnap, most így praktikusnak tűnik :) Aztán ha nem válik be, jövőre rendelünk, vagy ha isten is megsegít, veszek Hurttát :D
2013. jan. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!