Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Házi koszttal lehet etetni a...

Házi koszttal lehet etetni a kutyát?

Figyelt kérdés

Itt nem a saját maradékunkra gondolok, hanem én főzhetek külön a kutyának vagy inkább maradjak a tápnál amivel jelenleg is etetek? (happy dog)



Én jobban örülnék, hogy ha az itthoni kosztomat enné! pl. csirkemell, sertéscomb, kacsa nyak, farhát, marhalábszár csont, rizzsel, tésztával valamint reszelnék rá répát, almát vagy éppen amilyen zöldség vagy gyümölcs van itthon!

Mondjuk a zöld kagylóról (lupo san) nem szeretnék lemondani!


egy három éves dán dogról lenne szó


2013. jan. 23. 17:58
1 2
 11/11 ratata ***** válasza:
miért ne adhatnál neki húst hiszen ragadozó nemde? csak figyelj oda hogy sertéshúst ne adj neki nyersen, csirkecsontot meg főzve ne stb.amit páran már említettek a barf étrendet nekem is szimpatikus.ja és olyan fajta nincs hogy dán dog amire te gondolsz az német dog
2013. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!