Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nemrég találtunk egy kutyát, de Én nem tudok Neki annyi szeretet és figyelmet adni amennyit érdemelne...! Egyszerűen kevés vagyok hozzá!! Túl nagy fellelősség... A menhely én kívűl milyen lehetőségeit vannak?

2013. jan. 23. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresel neki valami gazdit. Ismerősök, barátok, rokonok személyében. Vagy plakátolsz, és hátha a régi gazdi is előkerül. Miért nem szeretnéd megtartani?
2013. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz leolvastatni a chipjét. Ha van neki, az alapján megtalálhatod a gazdáját. Kérdezd meg a közeli menhelyeket, hogy nem keresett-e valaki egy ilyen kutyát. Készíts róla fotót, és plakátolj a környéken. Állatorvosi rendelőkbe, menhelyekre, gyepmesteri telepre, kutyaiskolába, és az utcára is tegyél plakátokat. Hirdesd meg facebookon, twitteren, iwiwen, myvipen, kiskutya.hu-n, expresszen, jófogáson, mindenhol, ahol csak tudod.
2013. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert egy patkányra se tudnék vigyázni. Túl hülye vagyok ehhez
2013. jan. 23. 20:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy rossz legyen Neki...!
2013. jan. 23. 20:52
 5/7 anonim válasza:
9%
Nőj föl a feladathoz és ne hisztizz!
2013. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En nem vagyok benne biztos, hogy keves vagy hozza Kerdezo!

Ha csak szelnek eresztetted volna, akkor azt mondanam. De most is probalsz rola gondoskodni. Tudom mit erzel! En az elso macskamnal ereztem ezt, feltem felelosseget vallalni. De ha penz nem gond, mert azzal is jar, akkor probald ki! Menni fog! Es senki nem fog ugy szeretni, mint o!

2013. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első körben chip leolvasás. Menhelyeket, gyepiket kérdezz végig, hogy nem kerestek-e egy ilyen kutyát ott. És egyben megkérheted őket, hogy reklámozzák őt. Facebook-ra, netboardra is felteheted, illetve ha fajtajellegű kutya, akkor az adott fajtamentő szervezettől is kérhetsz segítséget.
2013. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!